شماره تماس : 09126215957

بازسازی پنجره های قدیمی

وجود پنجره  یو .پی.وی.سی دو جداره در ساختمان های امروزی و همچنین تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره در ساختمان های دارای پنجره آهنی، کنار مزایای که بهمراه دارد، امری ضروری است. این ویژگی های خاص بدلیل استفاده از پروفیل یو.پی.وی.سی، شیشه دوجداره، یراق آلات مناسب و لاستیک های درزگیر در پنجره یو.پی.وی.سی بوده و هنگام تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب بطور کاملا محسوس مشاهده می شود. در زیر مزیت هایی را که با استفاده از پنجره دوجداره و یا تعویض پنجره قدیمی با یو.پی.وی.سی بهره مند می شوید را بیان می کنیم:

1-عایق بودن در برابر آلودگی صوتی :

بعد از یک روز کاری پرمشغله، استراحت در مکانی آرامی از نیازهای اولیه ما بشمار می آید. مهمترین دلیل تعویض پنجره قدیمی و یا استفاده از این پنجره در ساختمان، عایق صوتی بودن این محصول می باشد. در مقایسه با پنجره آهنی، پنجره ی..پی.وی.سی دوجداره بین 60 تا 100 درصد (باتوجه به فرکانس منبع صوت بین 30 تا 40 دسی بل) از میزان آلودگی صوتی می کاهد.

2- جلوگیری از ورود گردوغبار:

استفاده از لاستیک های درزگیر موجب افزایش میزان چفت شدگی درب و پنجره یو.پی.وی.سی شده و از سوی دیگر از ورود گرد و غبار بطور کامل جلوگیری می کند. با توجه به شرایط آب و هوایی تهران و میزان دوده های معلق در هوا، تعویض پنجره قدیمی با دوجداره یکی از راهکاری جلوگیری از آن می باشد. در صورت مشاهده گردوغبار می توان با رگلاژ مناسب، چسب کاری و تعویض یا روغن کاری لاستیک آن را تعمیر نمود.

3- جلوگیری از ورود رطوبت و آب باران:

پنجره های قدیمی یا پنجره های آهنی به مرور زمان آب باران و رطوبت را به داخل منزل انقال داده و موجب از بین رفتن لایه رویی دیوار منزل می گردد. در پنجره  یو.پی.وی.سی  بدلیل طراحی ویژه و ایجاد سوراخ آبراه، برای خروج آب باران و رطوبت به سمت بیرون، این مساله بطور کل حل می گردد

4- صرفه جویی در مصرف انرژی :    

این مزیت، تعبیر هزینه بر بودن استفاده از پنجره یو.پی.وی.سی را به سرمایه گذاری تغییر می دهد. با نصب پنجره دوجداره یا تعویض پنجره های قدیمی، از ورود جریان هوا و انتقال دما بین فضای بیرون و داخل منزل جلوگیری شده و مصرف میزان انرژی به طور چشم گیری کاهش می یابد. این صرفه جویی در طی زمان، هزینه صرف شده را بطور کامل بر می گرداند.

5-  تنوع در حالات بازشوی پنجره تنوع در بازشوی پنجره دو جداره یو.پی.وی.سی  :   

  برخلاف پنجره های قدیمی، پنجره های دوجداره دارای ساختار مناسبی برای باز شدن در جهت های مختلف می باشند. از جمله حالت های ساده می توان کلنگی، تک حالته و دوحالته بودن را استفاده کرد..

 


حفاظ درب آپارتمان ضد سرقت تهران ،قیمت حفاظ درب آپارتمان ضد سرقت حفاظ درب ورودی آپارتمان محافظ نرده درب آپارتمان تولید حفاظ درب آپارتمان ضد سرقت فلزی   تولید و نصب حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان در تهران ، کرج ، اسلامشهر، غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران و تهرانپارس و جنوب تهران