شماره تماس : 09126215957

درب کشویی آهنی

ساخت و نصب درب کشویی آهنی و درب آکاردئونی آهنی برای پاریکینگ و محوطه و حیاط ویلا در تهران و کرج ، بازدید رایگان از محل نصب درب ،در سالهای اخیر تولید و استفاده از درب های کشویی آهنی ابتدا به صورت درهای شیشه دار قاب فلزی و اخیراً به هر دو شکل درهای کشویی و تنکه ای گسترش یافته است. درهای فلزی در حال حاضر از درهای چوبی مشابه گرانترند. مزایای درهای فلزی عبارتند از: لاغری پروفیلهای قاب در ارتباط با درهای شیشه دار، صلبیت ساخت، عدم وجود تغییرات رطوبتی، آتشپادی در ایمنی درب های کشویی و تنکه ای.

این درهای فلزی که سالها در اروپا از آنها استفاده شده است، پایداری شکلی و مقاومت خوبی در برابر آسیب های زمان استفاده از خود نشان می دهند.

درب کشویی آهنی

 

درهای کشویی فلزی: این درها از پرس کاری ورق های فولادی با پوششی از گالوانیزه ی گرم ساخته می شوند که بر روی هسته ای از عایق های حرارتی لانه زنبوری ریز با حاشیه ی چوبی نصب می گردند. این درها به قفل مغزی، زبانه ی فنری اهرمی و لولاهای معمولی مجهز می شوند. رویه ی این درها از گالوانیزه ی گرم، آستر سفید کوره ای آماده ی رنگ یا پوشش پی. وی. سی با رنگهای مختلف یا با نقش و نگاری همچون تارهای چوب است. درب آهنی به صورت یک مجموعه در کامل به همراه چهارچوب فولادی عرضه می شوند.  این درب های کشویی آهنی با تنکه های شیشه ای نیز عرضه می شوند.

درب های کشویی آتش بند فولادی از دو ورق فولادی 0.88mm پرس شده ی گالوانیزه ی (گرم) سخته می شوند که به همراه هسته ای از الیاف معدنی فشرده، تقویتی های فولادی در لبه ها، قفل و لولا، چهارچوب فولادی و نوارهای متورم شونده مونتاژ می شوند . در و چهارچوب آن با یک رنگ آستر پایه پلاستیک آماده ی رنگ کاری پوشانده می شود.