شماره تماس : 09126215957

توری پنجره کشویی متحرک

ساخت توری پنجره کشویی متحرک ، یکی از بهترین راههای پایین آوردن مصرف انرژی در فصل گرما بازگذاشتن پنجره ها در طول شب است. اما این کار با حمله پشه ها و شب پره ها به خانه و مختل شدن خواب شما منجر خواهدشد. نصب توری از قدیم الایام یکی از راه حل های ساده برای پیشگیری از این موضوع بوده است. 

توری پنجره کشویی متحرک

اگر می خواهید توری پنجره را عوض کنید یا توری جدید برای در بالکن یا پنجره خانه نصب کنید بدانید که بر خلاف ظاهر ساده اش اگر این کار را یک متخصص ماهر انجام ندهد حاصل کار تروتمیز و دل چسب از آب در نمی آید. برای این کار چند راه هست. هم می شود از پنجره های توری دار پیش ساخته که بصورت کشویی نصب می شوند استفاده کرد. البته این در صورتی است که ابعاد پنجره شما با استاندارد توری بخواند. در غیر اینصورت بعد از اندازه گیری توسط متخصص، پنجره توری بر اساس ابعاد پنجره با استفاده از آلومینیوم در کارگاه ساخته می شود. این کار راه حل نسبتا ارزان و فوق العاده کارسازی است برای جلوگیری از ورود حشرات به محل کار یا زندگی شما. 

متریال قاب پنجره و نوع توری

دو عاملی که مهمترین تاثیر را بر قیمت گذاری متخصص دارند جنس استفاده شده برای ساخت قاب و توری است. امروزه کارگا ه های ساخت توری از آلومینیوم و PVC برای ساخت چارچوب استفاده می کنند. قیمت توری پنجره نیز بر اساس کیفیت و نرم و ضخامت آن متفاوت است. یکی از موارد پیش بینی نشده می تواند تعمیرات احتمالی و نادیده ای باشد که بایستی در لولاها و یا دستگیره ها انجام شود و البته باعث افزاش دستمزد می شود. 

اندازه پنجره

به وضوح یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه ساخت توری پنجره مواد اولیه و در واقع متراژ توری مصرف شده است. این موضوع طبیعتا با ابعاد پنجره ارتباط مستقیم دارد و در موردی که نیاز به ساخت توری های قدی بالکنی و بهارخواب است هزینه ساخت بالاتر می رود.

محل قرارگرفتن پنجره

در صورتیکه پنجره جای نامناسبی قرارگرفته باشد و دسترسی به آن انجام کار را سخت و طولانی کند هزینه ساخت تغییری نمی کند اما حتما هزینه ای بابت نصب به قیمت گذاری متخصص اضافه خواهدکرد.

تعداد پنجره توری

هزینه ساخت پنجره های توری یک ساختمان در حال ساخت که مراحل پایان کار را می گذراند چون با تعداد بالا انجام می گیرد بسیار بصرفه تر است. بسیاری از ساختمان ها با قراردادن بستن با یک واحد صنفی کار ساخت توری پنجره های تمام واحدهای آپارتمانی را به او واگذارکرده و به میزان زیادی تخفیف می گیرند.