شماره تماس : 09126215957

کارخانه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی، لیلیوم، نیزار

بزرگترین کارخانه تولید کننده حفاظ در ایران

این حفاظ ها دارای : 
- بهترین نوع جوش، Co2 دو طرفه
- بهترین نوع رنگ، الکترواستاتیک کوره ای
- بهترین نوع میلگرد، میلگرد ضخیم
- بهترین نوع تیزی، 3 سانت برش
- بهترین نوع نصب، به صورت پین گذاری می باشند .

جهت اعلام قیمت حفاظ ها تماس بگیرید .

حفاظ ها دارای برترین کیفیت بازار و مورد تایید پلیس امنیت بوده و مناسب برای خانه، باغ، ویلا، اداره، کارخانه، شرکت، بیمارستان و.. می باشند .

این حفاظ ها، به انتخاب مشتری، در ارتفاعات و تراکم های مختلف قابل تولید بوده و نوع رنگ هم به انتخاب شما مشتریان عزیز می باشد .

تولید کننده انواع حفاظ آهنی ساختمان 09126215957

تولیدات ما شامل درب آکاردئونی ،  درب کشویی آهنی ، انواع حفاظ پنجره ، درب های آهنی حیاط و پارکینگ و مغازه  و انواع محافظ اهنی دیوار ،  نرده حفاظ روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی میباشد.درب آکاردئونی به درب هایی میگویند که به‌صورت تاشو و ریلی باز و بسته می‌شود. و در کارخانه آریا در انواع مختلف عریض ، کوچک  و بزرگ ساخته میشودرنگ‌ های مشکی ، مشکی مسی، قهوه‌ ای سوخته ، سفید و سفید نقره‌ ای از جمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است. رنگ درب‌ ها کوره‌ ای است و از کیفیت بالایی برخوردار است.این گروه تولیدی در منطقه تهران و کرج برای اینکه مشتری بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد بازدید رایگان انجام میدهد همچنین تولیدات خود را در سایر شهر های ایران مانند اصفهان ، تبریز ، مشهد و همدان ارسال میکند.برای پروژه های بزرگ تخفیف ویژه در نظر میگیریم. مثلا  یک مجتمع آپارتمانی چند واحده که  برای همه واحد های آن درب محافظ آکاردئونی یا حفاظ پنجره سفارش دهید

قیمت انواع درب آکاردئونی      حفاظ پنجره آهنی قیمت       ساخت حفاظ پنجره آهنی      درب آکاردئونی آپارتمان در تهران