ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

چگونه درب آپارتمان را ضد سرقت کنیم؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امنیت، بخش جدا نشدنی از زندگی بشر است. امنیت در همه ی جوانب زندگی انسان (امنیت مالی،شغلی،جانی و ...) نقش مهمی دارد. در این مقاله به رعایت نکات ایمنی در امنیت منازل آپارتمانی می پردازیم. چگونه درب آپارتمان را ضد سرقت کنیم؟ این سوالی ست که برای خیلی از ما پیش می آید. متاسفانه همزمان با پیشرفت تکنولوژی، روش های نفوذ برای انجام سرقت،  نیز روز به روز گسترش می یابند. اغلب افراد از روش های ساده مانند روشن گذاشتن لامپ برای گمراهی سارقان و رهایی از دست آنان استفاده می کنند. اما واقعیت این است که این روش ها برای سارقان پیش پا افتاده و ابتدایی شده اند. خوشبختانه امروزه ابزار و امکانات جدیدی برای امنیت منازل ساخته شده است. پیشگیری از بروز اتفاقات ناخوشایند ارزش آن را دارد که هزینه ای در قبال آن بپردازیم تا اینکه بخواهیم دو دستی جان و مالمان را در اختیار افراد سودجو قرار دهیم! ساخت نرده تراس فرفورژه در تهران و کرج
 
نکات و راه حل های زیادی برای حفظ امنیت منازل دیده یا شنیده ایم. استفاده از سیستم دزدگیر، دوربین های مدار بسته، درب های ضد سرقت، انواع قفل ها، استفاده از حفاظ تکمیل برای پشت درب چوبی . لازم نیست که شما همه ی این تدابیر امنیتی را به کار گیرید. یا اینکه وسواس زیادی به خرج دهید. حقیقت آن است که با توجه به دارایی هایتان و اهمیت و ارزش آنها برای شما، نیاز هست که یکسری نکات امنیتی را برای آپارتمان خود به کار گیرید. پاسخ به این سوال که چگونه درب آپارتمان را ضد سرقت کنیم با کمی پرس و جو و تحقیق به دست می آید. هدف ما هم در این مقاله بررسی اجمالی روش های ضد سرقت ساختن درب های آپارتمانی است.
درصد بالایی از سرقت ها از طریق درب منازل انجام می شود و این اصلا خوشایند نیست. چرا که با دانستن پاسخ سوال چگونه درب آپارتمان را ضد سرقت کنیم و صرف اندکی هزینه می توان این آمار را بسیار کاهش داد. برای چگونگی ضد سرقت ساختن درب ها روش های متفاوتی وجود دارد. ازجمله:
•    اول اینکه شما می بایست یک درب محکم و ضد ضربه چوبی یا حداقل با هسته ی چوبی داشته باشید.
•    تا حد امکان از قرار دادن پنجره بر روی درب ها خود داری کنید.
•     استفاده از قفل کلید ثانویه.
•    توجه زیاد به چارچوب و قاب درب های ضد سرقت
•    استفاده از حفاظ های آهنی

درب آکاردئونی
حفاظ های آکاردئونی آهنی برای ضد سرقت کردن درب های آپارتمان
 اگر به دنبال پاسخی مناسب برای برای ضد سرقت کردن درب های آپارتمان می گردید، حفاظ آکاردئونی آهنی بهترین گزینه است.
استفاده از درب های کشویی آهنی برای ضد سرقت ساختن درب های آپارتمان بسیار به صرفه است. این حفاظ های آهنی اغلب بر روی درب ورودی منازل قرار می گیرند. نحوه ی باز شدن و جمع شدن این درب ها فضای بسیار کمی اشغال می کنند. از این رو استفاده از درب های آکاردئونی آهنی از بهترین گزینه ها برای پاسخ به سوال چگونه درب های آپارتمان را ضد سرقت کنیم می باشد. شاکله اصلی این درب ها، فلزی هستند و درب های آکاردئونی آهنی از استحکام بسیاری برخوردار می باشند. نکته ی مهم دیگر در درب های آکاردئونی آهنی، چارچوب و قفل این درب ها می باشد. مسلما سارقان وقت خود را برای خراب کردن این نرده های فولادی هدر نمی دهند. بلکه قفل این درب هاست که می تواند کار را برای سارقان سخت نماید.