شماره تماس : 09126215957

رایج ترین حفاظ های دیواری موجود در بازار

 

رایج ترین حفاظ های موجود در بازار  با نام هایی مانند (شاخ گوزنی، خارپشتی،  بوته خاری و …) از آن نام برده می شود.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده می باشد که در بیننده احساس خطر و بازدارندگی را برمی انگیزد. از مشخصات فنی این مدل حفاظ می توان به عرض حداقل ۵۰ سانتی متر آن اشاره داشت که به صورت استاندارد تولید و تمام سطوح دیوار را پوشش می دهد و به سفارش مشتریان می توان عرض این مدل حفاظ را بیشتر و یا کمتر در نظر گرفت. حفاظ شاخ گوزنی یا بوته ای در ارتفاع های استاندارد ۷۵ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر و ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۰ سانتی متر تولید می شود .

از دیگر ویژگی های این حفاظ قابلیت تراکم پذیری آن می باشد. حفاظ بوته ای به طور متداول ودر تراکم های ۱۵ ردیف در هر شاخه به طول 2 متری تولید می شود اما برای بازدارندگی بیشتر  و بالاتر بردن امنیت در تراکم های ۱۹ ردیف در هر شاخه ۲ متری و ۲۵ ردیف در هر شاخه ۲ متری نیز تولید می شود.

نوع میلگرد مصرفی میلگرد ساده نمره ۱۰ می باشد که نوک پیکان ها به صورت فارسی بر به طول ۲ الی ۴ سانتی متر برش خورده و تیز می شود تا بازدارندگی بیشتری را ایجاد کند.

نوع اتصال جوش از نوع  co2  باشد که به صورت ۲ طرفه کار می شود تا استحکام و دوام حفاظ بیشتر می شود.

رنگ آمیزی از نوع رنگ پودری الکترو استاتیک می باشد به همراه رنگ های مرغوب الکترواستاتیک(پارس اشن و پوشش فام) که در کوره رنگ در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود.

برای جلوگیری از تغییر رنگ بر اثر تابش آفتاب و برف و باران از رنگ های مخصوص پلی استر که رنگ مخصوص فضاهای باز می باشد استفاده می شود.