ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

رایج ترین حفاظ های دیواری موجود در بازار

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رایج ترین حفاظ های موجود در بازار  با نام هایی مانند (شاخ گوزنی، خارپشتی،  بوته خاری و …) از آن نام برده می شود.درب کشویی و ریلی تهران

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی دارای ظاهری نامنظم و شلوغ و درهم تنیده می باشد که در بیننده احساس خطر و بازدارندگی را برمی انگیزد. از مشخصات فنی این مدل حفاظ می توان به عرض حداقل ۵۰ سانتی متر آن اشاره داشت که به صورت استاندارد تولید و تمام سطوح دیوار را پوشش می دهد و به سفارش مشتریان می توان عرض این مدل حفاظ را بیشتر و یا کمتر در نظر گرفت. حفاظ شاخ گوزنی یا بوته ای در ارتفاع های استاندارد ۷۵ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر و ۱۰۰ سانتی متر و ۱۲۰ سانتی متر تولید می شود .

از دیگر ویژگی های این حفاظ قابلیت تراکم پذیری آن می باشد. حفاظ بوته ای به طور متداول ودر تراکم های ۱۵ ردیف در هر شاخه به طول 2 متری تولید می شود اما برای بازدارندگی بیشتر  و بالاتر بردن امنیت در تراکم های ۱۹ ردیف در هر شاخه ۲ متری و ۲۵ ردیف در هر شاخه ۲ متری نیز تولید می شود.

نوع میلگرد مصرفی میلگرد ساده نمره ۱۰ می باشد که نوک پیکان ها به صورت فارسی بر به طول ۲ الی ۴ سانتی متر برش خورده و تیز می شود تا بازدارندگی بیشتری را ایجاد کند.

نوع اتصال جوش از نوع  co2  باشد که به صورت ۲ طرفه کار می شود تا استحکام و دوام حفاظ بیشتر می شود.

رنگ آمیزی از نوع رنگ پودری الکترو استاتیک می باشد به همراه رنگ های مرغوب الکترواستاتیک(پارس اشن و پوشش فام) که در کوره رنگ در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد پخته می شود.

برای جلوگیری از تغییر رنگ بر اثر تابش آفتاب و برف و باران از رنگ های مخصوص پلی استر که رنگ مخصوص فضاهای باز می باشد استفاده می شود.