ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

درب آهنی ورودی ساختمان حیاط و پارکینگ

درب آهنی ورودی ساختمان

تولید کننده انواع در آهنی در طرح های مختلف شامل :در آهنی فرفوژه ،در آهنی طرح شیر ،در آهنی ساده ،در آهنی فلزی

 درب ورودی ساختمان فلزی

 در آهنیدرب آهنی ورودی ساختمان اولین محلی است که برای ورود به ساختمان با آن رو به رو هستیم. همچنین در کنار نمای ساختمان اولین تصویری است که قبل از ورود به یک خانه آن را مشاهده می کنیم. مسلما زیبایی این درب ورودی در تصویر سازی ذهنی ما از ساختمانی که هنوز وارد آن نشده ایم تاثیر مستقیمی دارد. بار ها پیش آمده که از روی درب آهنی ورودی ساختمان راجع به کل ساختمان نظر داده اید. در شمال کشور زمانی که از جلوی ویلا های مختلف عبور می کنید درب های زیبا و شکیلی را مشاهده می کنید. البته این درب های شکیل را درون تمام شهر ها و محله به تعداد کم یا زیاد می توانید مشاهده کنید. اگر شما قصد خرید یا اجاره ی یک خانه ی ویلایی یا آپارتمانی را داشته باشید و در بدو ورود با یک درب قدیمی و خراب رو به رو شوید ذهنیت بدی نسبت به آن خانه پیدا خواهید کرد. در عوض اگر درب آهنی ورودی ساختمان زیبا باشد به حس خوبی قسمت های مختلف ساختمان را بررسی خواهید کرد. علاوه بر این ها یک درب ورودی باید از استحکام، طول و عرض مناسبی برخوردار باشد تا به برقراری امنیت منزل شما نیز کمک کند.مسلما یک درب فرسوده که با کوچکترین ضربه دای باز می شود نمی تواند حافظ امنیت شما و وسایل درون منزلتان باشد.

 خریدار ضایعات آهن

 

 


 
خرید درب آهنی ورودی ساختمان

 درب ورودی ساختمان فلزی

با توجه به نوسانات قیمت آهن آلات، برای خرید یک درب آهنی نمی توانید از خیلی قبل قیمت درب را جویا شوید. اما می توانید مدل های مختلف و بسیار جذاب درب آهنی ورودی ساختمان را مشاهده کنی، قیمت های آن ها را با هم مقایسه کنید و تا حد مطلوبی به انتخاب پایانی خود نزدیک شوید. سایت های اینترنتی مکان مناسبی برای این کار هستند. تنوع بالای مدل های ارائه شده در صفحات مجازی دید شما را در انتخاب باز کرده و باعث می شود بتوانید دربی را انتخاب و خریداری کنید که دقیقا مطابق با سلیقه ی شما است. سپس می توانید آن را سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی آریا در یکی از عرضه کنندگان بزرگ محصولات فلزی نظیر درب آهنی ورودی ساختمان، نرده راه پله آهنی، حفاظ بالکن، درب ضد سرقت فلزی و بسیاری دیگر از این محصولات دفلزی است. پس دیدن مدل های متنوع درب های فلزی در این سایت، می توانید برای مطلع شدن از قیمت دقیق محصولات و قیمت به روز، با مسولان مشاوره و فروش این فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

درب آهنی مهمترین  و اصلی ترین قسمت هر ساختمان است که در خرید آن باید دقت و وسواس زیادی به خرج داد.
درب ورودی ساختمان تاثیر زیادی بر نمای خارجی و زیبایی یک ساختمان دارد به همین منظور پیمانکاران و انبوه سازان در انتخاب در آهنی ساختمان دقت زیادی می کنند.
علاوه بر زیبایی کیفیت بالا و جنس خوب نیز نکته ای است که بسیار حائز اهمیت است.
آریا حفاظ یکی از برترین تولید کنند های درب آهنی , درب های فرفوژه و درهای محکم فلزی  است که درب های آن به دلیل استفاده از طرح های جدید و متناسب با معماری های نوین ساختمان مورد توجه و استقبال ساختمان سازان قرار گرفته است.
آریا حفاظ در تولید درب های اهنی خود از مرغوب ترین آهن و پروفیل استفاده می کند به همین منظور درب های این شرکت فوق العاده با دوام و با کیفیت هستند.
از رنگ های کوره ای و با دوام استفاده کرده و رنگ آن تا سال ها ماندگار خواهد بود و تغییری نخواهد کرد.
در ساخت درب های آهنی این شرکت از جوشکاری با دوام  استفاده شده است.این درب ها بر اساس استانداردهای روز دنیا ساخته شده و در ساخت آن ها از بهترین ابزار و مواد استفاده شده است.

سایر تولیدات آریا: حفاظ شاخ گوزنی / حفاظ روی دیوار/ حفاظ بوته ای / حفاظ نیزار/ درب آکاردئونی/ حفاظ پنجره

 

 

 

سنگ مصنوعی سمنت پلاست ، قالب جدول قالب سنگ مصنوعی جدول و دورباغچه: ترکیبی از زیبایی طبیعت و مقاومت تکنولوژیک قالبهای سنگ مصنوعی: آموزش تولید سنگ مصنوعی سنگ مصنوعی ،سمنت پلاست، رزین سنگ مصنوعی فوق روان کننده بتون،

قالب کفپوش سنگ مصنوعی: ترکیبی از زیبایی طبیعی و تکنولوژی پیشرفته

قالب اسپیسر گامی به جلو برای کیفیت و دوام در ساختمان سازی

 

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج