ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

حفاظ روی دیوار ، ساخت و نصب با بهترین قیمت از تولید کننده

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران قیمت هر متر حفاظ روی دیوار که در انواع بوته ای ، شاخ گوزنی و نیزه ای تولید میشود با توجه به تراکم و طول حفاظ ها متفات است ،قیمت حفاظ شاخ گوزنی از متری 110 هزار تومان است ،   صنایع فلزی آریا  تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و انواع دیگر حفاظ روی دیوار از محل نصب به صورت رایگان بازدید کرده و قیمت دقیق را حضوری به شما میگوید.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع یک متر ،10 ردیفه  110,000 تومان

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع یک متر ،12 ردیفه  120,000 تومان

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع یک متر ،14 ردیفه  130,000 تومان

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با ارتفاع یک متر و بیست سانتی متر ،10 ردیفه  هر متر 130,000 تومان

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با ارتفاع یک متر و بیست سانتی متر ،12 ردیفه  هر متر 145,000 تومان

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با ارتفاع یک متر و بیست سانتی متر ،14 ردیف هر متر 160,000 تومان

صنایع فلزی آریا توليد كننده مستقيم حفاظ هاي ساختماني: حفاظ شاخ گوزنی در تهران و  سرنيزه حفاظ رو ديواري  ، حفاظ نرده ، حفاظ  آهنی ديوار ، حفاظ ساختمان در تهران ،ارسال بار به اصفهان ، شیراز ، یزد، قزوین، مشهد،تبریز و همدان ،اهواز ،کرج ،رشت ، خرم آباد

حفاظ شاخ گوزنی

امنیت خانه یکی از مهمترین مباحث در ساختمان سازی می باشد. خانه شما محل امنیت و آرامش شماست بنابراین باید به نحو احسن از آن حفاظت نمایید. علاوه بر این همه افراد در خانه وسایلی دارند که برای آن ها با ارزش و با اهمیت است. بنابراین حفاظت از ساختمان و افزایش امنیت خانه یکی از دغدغه های مهم افراد می باشد.
حال بهترین راهکار برای افزای امنیت خانه و جلوگیری از ورود سارقین به خانه چیست؟
بهترین راه و مطمئن ترین برای حفاظت از منازل , باغ , ویلاها , محل ورودی ساختمان های تجاری و ... استفاده از حفاظ روی دیوار و حفاظ پنجره ها است.
در گذشته از حفاظ های نیزه ای ساده بر روی دیوارها استفاده میکردند که نه تنها برای سارقین مشکلی ایجاد نمی کرد بلکه به خاطر داشتن جای دست سارقین به راحتی می توانستند از آن بالا بروند. ولی در سال های اخیر سری جدیدی از حفاظ های دیواری  ساخته شده که ضریب امنیت خانه و محل کار شما را تا چندین برابر افزایش می دهد..
حفاظ های شاخ گوزنی , حفاظ های بوته ای , حفاظ های لاله ای جز بهترین و جدیدترین نوع حفاظ  هستنند و  علاوه بر اینکه نمای ساختمان شما را فوق العاده زیبا و جذاب می کند امکان ورود هیچ سارق و یا حتی حیواناتی مانند گربه به داخل ساختمان وجود ندارد. شما با داشتن یکی از حفاظ های جدید خیالتان برای همیشه از بابت امنیت ویلا و یا ساختمانتان راحت خواهد بود.
حفاظ های جدید شاخ گوزنی , بوته ای و لاله ای چند مزیت مهم دارند.
-اول اینکه ضریب امنیت محل سکونت شما را تا 99 درصد افزایش می دهد و امکان ایستادن لبه دیوار و عبور از آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.
-بر زیبایی نمای بیرونی ساختمان یا ویلای شما می افزاید. و ساختمان شما را چشم نوازتر خواهد کرد.
-از لحاظ اقتصادی جز بهترین و به صرفه ترین راهها برای افزایش امنیت و محافظت از ساختمان شماست.
-ارتفاع این حفاظ ها از 70 سانتی متر 100 سانتی متر متغیر بوده و شما اندازه های آن  را می توانید با توجه به نظر خود خود کم و یا زیاد نمایید.
-نصب آن آسان است و هزینه زیادی در بر نخواهد داشت.
-جنس این حفاظ ها از فولاد با آلیاژ بالا بوده و نحوه برش کاری , جوشکاری و رنگ کاری آن به گونه ای است در گذشت زمان هیچ تغییری از لحاظ رنگ و کیفیت نخواهد کرد.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در تهران

با شنیدن نام این حفاظ اولین چیزی که در ذهن افراد تداعی می شود شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها مانند شاخ گوزن بوده و جز بهترین نوع حفاظ های ساختمانی و مناسب قیمت ترین آن ها می باشد .بنابراین بهترین گزینه برای حفاظت از ویلا ها , باغ ها و مزارع پرورش ماهی و منازل و ...است.به دلیل اینکه هزینه نصب این حفاظ ها مناسب تر از سایر حفاظ هاست برای ساختمان های بزرگ بسیار مقرون به صرفه و در عین حال امن می باشد. جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی در تهران با شماره 09126215957 تماس بگیرید. حفاظ شاخ گوزني  جديد ترین حفاظ روي ديوار که جزء مصالح ساختماني و عناصر معماري نيز مي باشد مي‌تواند تا حد زيادي در امنيت خانه‌ها و ساختمان ها مؤثر واقع شود. ضمن اينکه از هزينه هاي جانبي مي کاهد

 

  حفاظ بوته ای

حفاظ روی دیوار

جهت خرید و استعلام قیمت حفاظ بوته ای در تهران با شماره 09126215957 تماس بگیرید.حفاظ های بوته ای : نوعی دیگر از حفاظ های ساختمانی بوته ای می باشد که به حفاظ شاخ گوزنی بسیار شبیه بوده و مانند بوته های خار دار تنیده در هم است.حفاظ های بوته ای قابل استفاده برروی دیوار ها , پشت پنجره ها و داخل تراس ها و روی انواع فنس  نیز می باشد.. طراحی حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی به گونه ای است که امکان ایستادن و حرکت روی لبه دیوار را برای انسان و هر جاندار دیگری غیر ممکن می سازد.حفاظ بوته اي با ساختاري متفاوت نسبت به حفاظ هاي قبلي با شکل و جنس بسيار عالي که از قطعات فلزي در اشکال مختلف خمکاري شده است.پوشش کامل امنيتي ،هماهنگ با معماري ساختمان ،غير قابل نفوذ به ساختمان

 

 حفاظ نیزه ای

حفاظ روی دیوار

حفاظ نیزه ای یکی از ابزارهای امنیتی و حفاظتی ساختمان ها می باشد که ضمن حفظ ظاهر ساختمان ها امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری را حفظ می کند. نرده حفاظ نیزه ای تولید در تهران و ارسال به سرتاسر ایران،حفاظ بوته ای قزوین،حفاظ های بوته ای مشهد و اصفهان،بهترین و به صرفه ترین حفاظ ساختمان و حفاظ دیوار محوطه باغ و ویلا حفاظ بوته ای،امنیت کامل را با حفاظ های دیواری ما احساس خواهید کردحفاظ های بوته ای توسط دستگاه هاي تيزرو بريده شده ، سر اين حفاظ ها بسيار تيز مي باشد ، توليد حفاظ بوته اي توسط افرادي کار آزموده انجام و در کنار هم به صورت زنجيري جوش داده خواهند شد.
حفاظ نیزه ای به صورت متراکم در طول و عرض و همچنين در رنگ هاي گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم قابل ساخت و توليد است.با ظاهر زیبا ضمن زيبا نگه داشتن نماي ساختمان هاي مسکوني و تجاري امنيت ساختمان را نيز حفظ مي کند ، به دليل تراکم و تيز بودن لبه هاي حفاظ ، اين ساختار باعث شده تا عبور از روي اين حفاظ بسيار مشکل و غير قابل نفوذ باشد.
حفاظ نامنظم جزء حفاظ های پر پیچ با شاخه های برنده و خطرناک برای روی دیوار جهت بالا بردن امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری امروزه مورد استفاده قرار می گیرد

 

 حفاظ لاله ای

حفاظ های لاله ای : جدیدترین و شکیل ترین نوع حفاظ روي ديوار حیاط ساختمان ها حفاظ های لاله ای می باشد.ارتفاع و تراکم این حفاظ ها بسته به سلیقه و نظر مشتری قابل تغییر است و به دلیل زیبایی خیره کننده ای که به ساختمان می بخش  مشتریان خاص خود را دارد.البته قیمت این نوع حفاظ نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای کمی گران تر می باشد.

حفاظ لاله ای

برای خرید انواع حفاظ ساختمان با کارشناس فروش 09126215957 حفاظ لاله ای در تهران تماس بگیرید

تولید و نصب حفاظ نیزه ای روی دیوار، فروش با بهترین قیمت  از نوع نیزه ای یا حفاظ سر نیزه ای،حفاظ دیوار نیزه ای قابل ارسال به اصفهان،کرج،شیراز،قزوین،خوزستان،بندر عباس

شرکت ما  یکی از بزرگترین و باتجربه ترین شرکت ها در زمینه تولید حفاظ و نرده آهنی در تهران و کرج می باشد. حفاظ های تولید شده در این تولیدی از بهترین نوع فولاد با آلیاژ بالا بوده و با بهترین و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا  ساخته خواهد شد و با گذشت چندین سال هیچ تغییری در رنگ و کیفیت آن ها رخ نخواهد داد. ما بهترین نوع حفاظ دیوار شاخ گوزنی را با مناسب ترین قیمت در تهران عرضه خواهیم کرد. با ما تماس بگیرید و با دیدن نمونه کارهای ما حتما مشتتری ما خواهید شد.
ما حفاظ های خود را با تضمین چندین ساله به شما عرضه خواهیم کرد.حفظ امنیت و حفاظت از مکان های مسکونی و ساختمان ها از قدیم الایام جز اصلی ترین تفکرات انسان ها بوده ، همیشه راه حل هایی تازه برای بالا بردن امنیت مکان های مسکونی و تجاری مانند دزگیرهای الکترونیکی و دوربین های مداربسته به کار گرفته شده ، اما همیشه بهترین کار بستن راه های ورود دزدان و پیشگیری از اقدامات مجرمانه است

.سایر تولیدات ما شامل درب آکاردئونی و حفاظ پنجره است.
برای خرید و دریافت قیمت نرده شاخ گوزنی با همراه : 09126215957 تماس بگیرید.

 

پاسخ به سوالات درباره خرید انواع حفاظ 

 کدام مدل از حفاظ ها دارای امنیت بالاتری است؟

حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.


روش رنگ آمیزی نرده حفاظ های رو دیواری الکترواستاتیک هست زیرا در رنگ‌آمیزی به روش الکترواستاتیک رنگ به‌ صورت پودری و به وسیله‌ی الکتریسیته به حفاظ می‌چسبد و بعد از پخته شدن در کوره شاهد رنگی با کیفیت می‌باشیم و باعث بالا بردن طول عمر حفاظ و زیبایی بیشتر میشود


زمان تحویل حفاظ ها از زمان ثبت سفارش چند روز است؟

زمان تحویل حفاظ های سفارشی معمولا 3 تا 4 روز کاری می باشد.


 کدام مدل از این حفاظ ها بهتره؟بوته ای یا لاله ای یا شاخ گوزنی؟

از لحاظ قیمت بهترین حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی است چون هزینه نصب آن بیست الی سی درصد ارزان تر از سایر حفاظ هاست.از لحاظ کیفیت همشون خوب هستن اگر در تراکم زیاد و ارتفاع بالا انتخاب کنید


آیا حفاظ ها برای نصب در سیمان فرو میرود؟ یا نیاز به جوشکاری دارد،پاسخ: حفاظ های روی دیوار به صورت جوشکاری نصب میشود


قیمت حفاظ های ساختمانی با توجه به ارتفاع و تراکم متفاوت هست ولی میشه گفت از متری ۲۶هزار تومان شروع میشه به بالا و حفاظ هایی که نرده های آن ارتفاع بلند تر و تراکم بیشتری داشته باشد مسلما امنیت بیشتری برای ساختمان شما دارد و قیمت بالاتری هم دارد.


آیا حفاظ بوته ای و شاخ گوزنی قیمتاش تفاوت داره؟ لطفا قیمت ها را برا هر مدل حفاظ بزارید.ممنون

با توجه به نوسانی که در تغییر قیمت آهن در کشور وجود دارد متاسفانه نمیتوانیم قیمت دقیق در سایت بگذاریم. ولی شما میتوانید برای قیمت گرفتن هر مدل حفاظی که میخواهید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید


 هزینه نصب حفاظ های دیواری توافقی می باشد


هزینه حمل حفاظ ها  به عهده خریدار میباشد

 

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج