سفارش ساخت انواع حفاظ ساختمان با تلفن : 09126215957

حفاظ پنجره ساختمان آهنی ساده و فرفورژه در تهران و کرج

نصب حفاظ پنجره ساختمان در تهران و کرج،نرده پنجره ساده آهنی و فرفوژه طرح دار،حفاظ پنجره کلاسیک و قیمت مناسب و ارزان،طرح های آهنی ساده و متحرک ،مدل های بزرگ و کشویی برای بالکن و تراس،حفاظ درب و پنجره ویلایی،محافظ پنجره مدرن و حفاظ  بوته ای برای پنجره ، حفاظ لوکس برای پنجره و درب خانه و آپارتمان و ویلا ، جدیدترین مدل های حفاظ پنجره که توسط صنایع فلزی اریا تولید و نصب شده است را در این صفحه میبینید

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره بازشو

طرح حفاظ پنجره مدرن

نرده حفاظ پنجره مدرن

نرده حفاظ پنجره گرد دایره ای

مدل حفاظ پنجره مدرن

مدل حفاظ پنجره ویلا

مدل حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره هلالی

عکس حفاظ پنجره جدید

حفاظ پنجره ساده

حفاظ پنجره شیک

حفاظ پنجره فرفورژه جدید

مدل حفاظ پنجره ساختمان

طرح حفاظ پنجره آهنی جدید

حفاظ پنجره مدرن جدید

حفاظ پنجره مدرن و شیک

حفاظ پنجره از داخل

حفاظ پنجره  که با آهن ،آلومینیوم و استیل ساخته میشود و انواع مختلفی چون فرفورژه ، متحرک ،ثابت دارد یکی از سازه های ساختمانی است که امروزه برای جلوگیری از ورود سارقین اهمیت بسیار زیادی یافته است.پنجره عضو جدایی ناپذیر در ساخت خانه ها و محیط های مختلف می باشد. از دیرباز تا کنون پنجره در ساختمان ها وجود داشته است فقط با گذشت زمان نحوه ی ساخت و مکان قرارگیری آن متفاوت شده  است. در این میان نصب حفاظ پنجره باعث می شود تا علاوه بر حفاظت از شیشه ها و اعضای مختلف پنجره باعث افزایش ایمنی منازل نیز شود.
برای نخستین بار در انگلستان و در دوره سلطنت تئودور از حفاظ به منظور پوشش اصلی پنجره ها استفاده شد. این حفاظ ها در قسمت داخلی پنجره نصب می شدند. با پیشرفت تکنولوژی کم کم حفاظ هایی تولید شد که به منظور مصارف مختلف در بیرون از پنجره نصب می شد.
حفاظ پنجره ها را در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می کنند. در ساخت حفاظ پنجره عوامل معتدی می توان تأثیرگذار باشد. حفاظ پنجره علاوه بر زیبایی باید استحکام و مقاومت بالایی نیز داشته باشد تا در برابر ورود عوامل خارجی به خانه بتواند موثر بوده و جلوی ورود آن ها را بگیرد.

نرده حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره نیزه ای

حفاظ پنجره

ساخت و نصب حفاظ پشت و جلوی پنجره  در غرب تهران ، شمال تهران ، شرق تهران و جنوب تهران و کرج ،حفاظ پنجره فرفورژه و مدرن حفاظ پنجره متحرک ،حفاظ پنجره از داخل ،حفاظ پنجره آهنی اپارتمان بازشو ، حفاظ پنجره باغ ،بالکن ،تاشو

حفاظ پنجره ساختمان فلزی      حفاظ پنجره دو جداره      حفاظ پنجره فرفورژه


لیست قیمت حفاظ پنجره

قیمت حفاظ پنجره با قوطی 20*20 و گل نیلوفر با هزینه حمل و نصب و رنگ آمیزی متری 250,000 تومان

قیمت حفاظ پنجره با قوطی 20*30 و گل نیلوفر با هزینه حمل و نصب و رنگ آمیزی متری 330,000 تومان

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه بستگی به تعداد و مدل های گل فرفورژه به کار رفته در حفاظ دارد.

بهترین قیمت حفاظ پنجره در تهران و کرج ، فروش نرده حفاظ پنجره آهنی در رنگ ها و ابعاد مختلف به سفارش مشتری ، صنایع فلزی آریا در تولید کننده انواع حفاظ پنجره متحرک لولاخور و ساده ثابت ، تولید حفاظ پنجره آهنی با بهترین کیفیت ، حفاظ پنجره فرفورژه و ساده برای ساختمان باغ  و ویلا و آپارتمان ، طرح های جدید حفاظ پنجره فلزی را از ما بخواهید.

برای خرید حفاظ پنجره و مشاوره با شماره تماس 09126215957 بگیرید

 


حفاظ پنجره آهنی      عکس حفاظ پنجره جدید      طرح حفاظ پنجره متحرک و حفاظ ساده پنجره فلزی


ساخت حفاظ پنجره ضد سرقت در کمترین زمان،جدیدترین طرح های  حفاظ پنجره آهنی،اگر طرح مورد نظر شما در این صفحه وجود ندارد میتوانید تصویر مدل حفاظ پنجره مورد نظر خود را به شماره تلگرام 09126215957 ارسال کرده و سفارش دهید 
انواع حفاظ پنجره ضد سرقت آهنی فرفورژه و ساده ،کمترین هزینه ساخت حفاظ پنجره در تولیدی حفاظ درب و پنجره آریا در تهران و کرج

کارگاه تولیدی حفاظ پنجره آریا خدمات خود را در شهرهای شیراز،اصفهان ،تهران و کرج و سایر شهر ها نیز ارائه میدهد ،محافظ پنجره دوجداره ،طرح حفاظ پنجره دوجداره،حفاظ درب و پنجره فرفورژه ساخت حفاظ پنجره در شیراز،تولید کننده حفاظ پنجره دراصفهان ،زیبا ترین طرح های حفاظ پنجره ساختمان


مدل حفاظ پنجره آهنی     طرح حفاظ پنجره متحرک     ساخت حفاظ پنجره ضد سرقت اهنی


یکی از خدمات شرکت آریا حفاظ  یا صنایع فلزی آریا ساخت و نصب حفاظ پنجره است. انواع مدل حفاظ پنجره آهنی طرح برگ،حفاظ پنجره طرح دایره ،حفاظ پنجره فرفوژه سفید و سیاه و رنگی سفارشات شما به صورت تکی و یا عمده با قیمت مناسب ثبت میشود.برای سفارش لازم نیست به شرکت ما مراجعه کنید بلکه میتوانید آدرس خود را برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت برای اندازه گیری و مشاوره کارشناس برایتان اعزام کنیم.تا با توجه به بودجه شما و اینکه چه نوع حفاظی برای پنجره ی شما مناسب است که هم ایمنی و هم زیبایی را در راس قرار دهد.

درضمن اعزام کارشناس و مشاوره کاملا رایگان میباشد و در صورت ندادن سفارش نگران نباشید. پس از تایید شما و ثبت درخواست ساخت حفاظ شما آغاز میشود، برای حفاظ های استاندارد سه روز و برای حفاظ بزرگتر در زمان توافقی اقدام به ارسال و نصب حفاظتان خواهیم کرد،و تا زمانی که کار را تحویل نداده ایم هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت از شما نخواهیم گرفت.

  حفاظ پنجره و بالکن آکاردئونی     حفاظ پنجره آهنی قیمت     حفاظ پنجره آهنی فروش

 

حفظ پنجره ساده قیمت مناسب و محافظ پنجره برای طبقه همکف و زیر زمین ساختمان

  هزینه ساخت حفاظ پنجره آهنی                            حفاظ پنجره ساختمان آهنی
              

جهت اطلاع از قیمت حفاظ پنجره آهنی  با شماره 09126215957 تماس بگیرید،در تهران و کرج بازدید رایگان انجام میشود

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

تولید کننده طرح های مختلف حفاظ پنجره در تهران و کرج، بهترین قیمت انواع نرده بالکن و تراس و پنجره ضد سرقت در تهران و کرج

ساخت انواع حفاظ پنجره فلزی و محکم Window fence،  در مدل های زیبا به صورت فرفورژه و یا حفاظهای از قوطی پروفیل حفاظ پنجره دوجداره و از داخل ، ارزان یا اماده برای اپارتمان ، در اندازه های کوچک برای زیر زمین و بزرگ برای باغ و ویلا نرده حفاظ برای کودکان ، حفاظ بازشو  با جا گلدانی و حفاظ بالکن و تراس پیش ساخته ،مدل های رولی و ریلی ، زیباترین طرح سنتی مدرن و شیک و  شاخ گوزنی و طرح انگلیسی و محافظ های طرح دار  فانتزی یا قدیمی

ساخت حفاظ پنجره فلزی ساده و متحرک یا آکاردئونی ،فرفوژه و طرح های هندسی جدید

صنایع فلزی آریا یک تولیدی حفاظ پنجره ساختمان در تهران است که تولیدات خود را علاوه بر تهران و کرج به سایر شهر های ایران نیز ارسال میکند ، سایر تولیدات این مجموعه درب آکاردئونی ضد سرقت برای اپارتمان و مغازه و پاریکینگ و انواع حفاظ روی دیوار است.

شما میتوانید هر مدل حفاظ پنجره ای که خواستید با نشان دادن طرح آن برای تولید سفارش دهید

و این را در نظز داشته باشید که ما فقط  حفاظ های فلزي (آهنی) میسازیم..و حفاظ  استیل یا آلومینیوم جزء تولیدات ما نیست . طرح های حفاظ پنجره آریا شامل :حفاظ ساده ارزان یا طرح چوب ،حفاظ پنجره متحرک با رنگ براق و مات،حفاظ فرفورژه و انواع حفاظ  با طرح های کلاسیک و مدرن میباشد.

جهت استعلام قیمت حفاظ پنجره آریا و خرید آن با شماره 09126215957 تماس بگیرید

امنیت یکی از مسائل مهم در زمینه ساختمان سازی می باشد به طوریکه افراد به هنگام خرید یک منزل یا آپارتمان به وضعیت امنیتی آن بسیار توجه میکنند.
استفاده از نرده های فلزی در پشت پنجره ها و تراس یکی از قدیمی ترین روش ها برای ایمن سازی ساختمان و جزء ملزومات هر ساختمانی  است.
حفاظ های فرفوژه و فلزی نسل جدیدی از حفاظ پنجره آهني هستند که امنیت جانی و مالی افراد را تا حد زیادی بالا می برد.
هنگام انتخاب حفاظ مناسب برای پنجره ها باید به این نکتات توجه داشت:
حفاظ پنجره ها ها باید از جنس مرغوب باشند و با گذشت زمان و  قرار گرفتن در معرض آفتاب و باران تغییر رنگ ندهند
نورگیری منزل را کاهش ندهد و مانع ورود نور به منزل نباشد.
حفاظ پنجره نباید دید بیرون منزل را بگیرد و منظره خانه را خراب نکند.
حفظ پنجره باید جنبه زیبایی هم داشته باشد و با طراحی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد ، شکیل و زیبا باشد و نمای خانه را چشم نواز تر کند.
آریا حفاظ  یکی از بزرگترین تولید کنندگان در زمینه  تولید حفاظ پنجره می باشد و حفاظ های پنجره مرغوب و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب به  همشهریان عزیز ارائه می دهد.

انواع حفاظ پنجره

 شرکت های مختلفی در زمینه تولید حفاظ آهنی فعالیت می کنند. این شرکت ها حفاظ پنجره ها را در طرح های مختلف گوناگونی ارائه می دهند. در ادامه قصد داریم برخی از این انواع حفاظ ها را مورد بررسی قرار دهیم.
حفاظ های فلزی از قدیمی ترین حفاظ های مورد استفاده در پنجره ها می باشند که  به دلیل مقاومت بالا و افزایش امنیت خانه ها هنوز کاربرد فراوانی دارند.

حفاظ استیل پنجره یکی از پرکاربرد ترین انواع حفاظ های مورد نظر در بازار می باشد. از مهم ترین مزایای استفاده از حفاظ استیل ضد زنگ بودن آن ها می باشد که با توجه به کاربرد آن در محیط بیرونی خانه ها و روی پنجره بسیار مفید می باشد. این حفاظ ها در برابر انواع عوامل محیطی مقاوم هستند. حفاظ استیل پنجره به دلیل براق بودن جنس استیل نور خورشید  که از پنجره به خانه می تابد را کم نمی کند.

حفاظ های آکاردئونی به صورت آکاردئون باز و بسته شده و دارای سیستم تاشو می باشند. به دلایل ویژگی های خاص این حفاظ ها را بیشتر برای پنجره های بزرگ با سطوح وسیع شیشه مورد استفاده قرار می گیرند.
حفاظ های شبه چوب به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و آتش سوزی اهمیت ویژه ای یافته اند. این حفاظ ها به سرعت گرد و غبار محیط را به خود جذب کرده و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. حفاظ های شبه چوب با قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به حفاظ های چوبی در بازار یافت می شوند.

عموم مردم برای حفاظ پنجره منزل خود به سراغ حفاظ های چوبی می روند. حفاظ های چوبی علاوه بر زیبایی خاصی که دارند به خوبی می توان آن ها را با دکوراسیون منزل تطبیق داد. ب دلیل جذب بالای رطوبت استفاده از این حفاظ ها برای پنجره آشپزخانه و سرویس بهداشتی توصیه نمی شود.


حفاظ پنجره های دو جداره

حفاظ های پنجره دو جداره در مدل های مختلفی و معمولاً از جنس قوطی آلومینیومی ساخته  می شوند که زیبایی خاصی به منزل شما می دهند.
با توجه به همه گیر شدن استفاده از پنجره دو جداره حفاظ های این پنجره ها نیز در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که با توجه به جنس و نوع پنرجه دوجداره می توانیم از آن ها استفاده نماییم..
 جنس استیل برای حفاظت از پنجره دو جداره بسیار مناسب بوده زیرا با مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی باعث می شود تا طول عمر پنجره بالاتر برود.

عکس حفاظ پشت پنجره و مدل های حفاظ پنجره جدید ، طرح های زیبا برای حفاظ های پنجره آهنی ،عکس پنجره فلزی حفاظ دار ، تصاویر طرح حفاظ های آهنی پنجره ساختمان ،
 

حفاظ پنجره نیزه ای

حفاظ آهنی پنجره ساده

نرده پنجره شیک

حفاظ پنجره و بالکن

 حفاظ پنجره فرفورژه