ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

بورس درب و پنجره تهران کجاست ؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 بورس درب و پنجره تهران در بازار آهن شادآباد واقع شده که صنایع فلزی آریا هم یکی از این تولید کنندگان درب و پنجره و انواع نرده حفاظ پنجره ساختمان و درب های ضد سرقت آکاردئونی است که در این منطقه فعالیت دارد.

 

سخنى با درب و پنجره‌ سازان

اكنون‌ كه‌ ريزتـراشه‌ها و شبكه‌هاى اينترنتى و اعجاز نـرم‌افزارها،شـكل زندگى را كاملا دگرگون كرده است،آن‌چه كه ماندگارى يك انديشه و يا يك محصول را در جريان مصرف تداوم بخشيده در كنار انواع خوب‌بودن‌ها،صداقت‌ و راستى است. سال‌هاى سال است از حدود 100 سال پيش كه كشور به تدريج به طرف صنعتى شدن حـركت كرده است،سال‌هاى سال است كه توليدكنندگان و عرضه‌كنندگان با تكيه بر توان‌ خود‌ محصولاتى را با نام‌ها و نشان‌هاى گوناگون در اختيار مصرف‌كنندگان با امكانات و سليقه‌هاى مختلف گذارده‌اند.اخلاق‌مدارى،بلندنظرى، حرمت‌مدارى كه از خصوصيات بارز مردمان پاك‌نهاد اين سـرزمين خـدايى است،موجب شده تا‌ رقابتى‌ سالم و دور از ترفندهاى مبالغه‌آميز و اغلب مددكارانه در اين مسير نه‌چندان آسان را در تعاملات خود رعايت كنند.

درب و پنجره‌ سازان

عده‌اى در نيمه راه ماندند و يا به مسيرى ديگر كشيده شدند‌. تعددى‌ به تكامل بيشترى دسـت يافـتند و در بازار ماندند و پاره‌اى نيز بعدا مسيرى تازه را برگزيدند و با كاروان توليدكنندگان و با توليد محصولى ديگر به‌راه خود ادامه دادند.

حال ما را‌ چه‌ شده‌ است كه همه معيارهاى نيكوى‌ به‌ ارث‌ رسـيده از گـذشتگان را فراموش نموده و به اميد دستيابى به مال و منالى بيشتر در جهت تضعيف و كوبيدن اين و آن برآمده‌ايم؟!

بى‌ترديد كسانى‌ كه‌ براى‌ بالا رفتن خود تلاش مى‌كنند ديگران را به‌ زير‌ بكشند،نه در درازمدت،بلكه در ميان‌مدت از ادامـه راه بـاز مـى‌ايستند.و بدتر از آن زير سؤال بردن دسترنج‌ ديگـران‌ و مـقايسه‌هاى‌ جـهت‌دار و مغرضانه،جز تيشه به ريشه خود زدن دستاورد ديگرى‌ نخواهد داشت.

بخشى از بازار و مصرف‌كنندگان ممكن است در كوتاه‌مدت و با تكيه بر اين ترفندها فـريب اين بـزرگنمايى‌ها‌ را‌ بـخورند‌ و عاملين اين حركت‌ها موقتا توشه‌اى به ناحق براى امـروز خـود مهيا‌ كنند‌ ولى شعور عمومى در فرداى زودرس تفاوت‌ها را تشخيص مى‌دهند و پى به نيات آنها كه اطلاعات‌ غلط‌ را‌ در جامعه رواج مى‌دهند مى‌برد.

بى‌ترديد هيچ مـاده‌اى و هـيچ مـحصولى كامل نيست‌.هريك‌ مزايايى‌ دارد و معايب و ضعف‌هايى،شما كه صرفا در جهت دسـتيابى به بازار بيشتر،به‌جاى ارايه‌ كار‌ كارشناسى‌ در مورد محصول خود (البته به درست و نه با اغراق)در جهت كوبيدن مـحصولى‌ ديگـر‌ بـا مواد اوليه‌اى ديگر مى‌نماييد روش و منشى غيرمتعارف را در جامعه ترويج مى‌نماييد‌ كه‌ پايانـش‌ اگـر به تضعيف رقيب شما بيانجامد سرانجام خوبى براى شما هم نخواهد داشت چون‌ حريف‌ شما هـم بـا بـهره‌دارى از همين شگرد،سيستم شما را زير سؤال مى‌برد‌ و ضعف‌هايى‌(به‌حق‌ يا ناحق)در رد آن‌چه كه شما مـى‌سازيد و مـى‌گوييد را در اذهـان جارى مى‌سازد...

پس‌:بياييد‌ قدرى تأمل كنيم و به خود بيابيم،به‌جاى بمباران يكديگر كه در نـهايت‌ مـوجب‌ سـردرگمى‌ و خستگى ذهن مشترى مى‌شود(البته در كوتاه‌مدت)جور ديگرى بيانديشيد و اجازه دهيد كه مصرف‌كننده در‌ يك‌ فضاى‌ سـالم رقـابتى،خود با انتخابى درست به نيازش پاسخ گويد.بجاى صرف‌ اين‌ همه وقـت و انـرژى و سـرمايه در جهت كوبيدن اين محصول و آن محصول، با دست به دست هم‌ دادن‌ و هم‌افزايى،مشكلات گوناگون را از پيشـ‌روى رشـته‌هاى صنعتى خود برداريد و به مردمان‌ خوب‌ اين سرزمين فرصت برخوردارى از محصولى خوب‌تر‌ و سرويس‌هاى‌ مـطلوب‌تر‌ را بـدهيد.


فروش حفاظ درب ورودی اهنی در تهران و کرج با نصب و بازدید رایگان از محل ، تولید و پخش و نصب  با رنگ کوره ای در طرحها و رنگها مختلف با بهترین کیفیت
ضمانت کار ما این است که در زمان اندازه گیری هیچ بیانه ای دریافت نمیشود و پس از اتمام کار و رضایت مشتری میباشد انجام کار شهرری تهران و قرچک ورامین و شهرستانهای اطراف تهران

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج