ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

بازار کار رشته صنایع فلزی

 

بازار کار رشته صنایع فلزی در حال حاضر خیلی خوب است و یک فارق التحصیل رشته صنایع فلزی کمترین کاری که میتواند انجام دهد ساخت سازه های فلزی پر کاربرد ساختمان مانند درب و پنجره و حفاظ فلزی است که درامد خوبی دارد.

 

رشته صنایع فلزی به دلیل ویژگی هایی که دارد، با تمام مراکز صنعتی به طور مستقیم و غیر مستقیم ارتباط دارد و کارخانه های زیادی با اتکا به تخصص های این رشته دایر است.

 

 

 

کارخانه های تولید مصنوعات فلزی، لوازم خانگی، ساخت و تولید مخازن حمل مایعات و مخازن تحت فشار، ساخت بدنه خودرو، دوچرخه، موتورسیکلت و بسیاری از کارخانه های دیگر به طور مستقیم و غیر مستقیم با این رشته در ارتباط است.

 

 

 

رشته صنایع فلزی در بسیاری از کارخانه ها و مراکز تولیدی کاربرد دارد . تولید وسایل و لوازم خانگی، وسایل دفتری و کابینت سازی، مصنوعات لوله ای مانند مبلمان اداری، میز و صندلی، تختخواب، صنایع کشاورزی مانند بدنه خرمن کوب، کمباین، تراکتور، بذرپاش، صنایع خودرو سازی، موتورسیکلت و دوچرخه از جمله اتاق و شاسی خودرو و بدنه موتورسیکلت و دوچرخه، صنایع کشتی سازی، هواپیما و چرخ بال و ساخت مخازن و تانکر سازی مانند مخازن تحت فشار و مایعات از جمله تخصص های منشعب از رشته صنایع فلزی است.صنایع فلزی آریا تولید کننده درب آکاردئونی فلزی داخلی و بیرون ساختمان مانند درب پارکینگ و مغازه و انواع حفاظ درب و دیوار

 

 

 

 

 

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج