ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

نکات مهم ساختمان سازی

 در اینجا یک مقاله مفصل آمده است ، که دقیقاً توضیح می دهد که اغلب چه مواردی در فاز ساخت و ساز مشخص می شود که باید به دنبال آن باشید و لیستی از نکات مهم ساختمان سازی را به آن ها اشاره میکنیم.

بعد از مطالعه این نکات مهم یادتون نره که به مقاله چگونه یک شرکت ساخت و ساز خوب انتخاب کنیم ؟ هم یه سری بزنید

نکات مهم ساختمان سازی


1. دسترسی محدود به اجزای بالاتر از سقف. دسترسی ضعیف اغلب باعث ضعف نگهداری سیستم های ساختمان می شود ، که طولانی مدت وحشتناک است. تجهیزات ، دریچه ها ، سوئیچ ها و دامپر ها اغلب در بالای سقف ها در مکان هایی قرار دارند که برای کار ساختمان و کارکنان تعمیر و نگهداری قابل دسترسی نیستند. حل این مسائل موجب ترقی بهتر نگهداری از سیستم های ساختمان می شود و همچنین باعث کاهش صدمات برای کارکنان تأسیسات در تلاش برای دستیابی به مؤلفه در مکانهای دشوار می شود.

2. پانل های دسترسی کافی ارائه نشده است. اجزای سیستم واقع در بالای سقف های سخت باید در دسترس باشند. حل مواردی که پنل دسترسی فراهم نشده است ، از نظر اندازه کافی نیست ، یا توسط کابینت یا سایر اشیاء دائمی مانند کارخانه یا مبلمان مسدود می شود بسیار مهم است.

3. مانع بخار عایق مجاری آسیب دیده است. اغلب ، عایق بخار اطراف عایق مجرای آسیب دیده و یا در هنگام نصب آسیب دیده نیست. این دهانه ها در سد بخار باعث می شود که هوای گرم بر روی مجرای سرد متراکم شود و رطوبت حاصل از عایق بندی مجرای و مصالح ساختمانی زیر مجرای را به همراه داشته باشد. که می تواند برای هر پروژه فاجعه بار باشد.

4- فضای کافی برای اجازه دادن به ضخامت کامل عایق مجرای. فاصله بین اجزای مجرای و لوله کشی مجاور ، ساختار ساختمان یا سایر اجزای مجرای غالبا برای عمق کامل مورد نیاز عایق مجاری کافی نیست. عایق کاری مجرای فشرده نه تنها به عملکرد انرژی ضعیف کمک می کند بلکه به دلیل تراکم ناشی از کاهش ارزش R عایق فشرده شده می تواند به مصالح ساختمانی زیر آسیب برساند. همیشه باید به دنبال این نوع مسائل باشید.

5- عایق بندی مجرای که مداوم نیست. عایق مجرایی که از طریق پارتیشن ها مداوم نباشد (دارای درجه آتش نشانی نیست) یک مسئله مکرر است. این اجازه می دهد تا هوای گرم در قسمت مجرای در معرض دیواره متراکم شود. سپس این میعانات باعث آسیب رساندن به دیواره مجاور ، عایق بندی شده و اتمام آن می شود و در ضمن باعث از بین رفتن انرژی در منطقه غیر عایق می شود. موقعیت هایی از این دست نیز کاندیداهای اصلی برای تشکیل قالب و کپک هستند زیرا تأثیر تراکم اغلب در داخل پارتیشن پنهان می شود و به سرعت مشاهده نمی شود. تقریباً برای هر ساخت و ساز.

6. لوله کشی عایق بندی نشده است. مشابه عایق مجرای ، لوله کشی نیز اغلب عایق بندی نشده است. این اجازه می دهد تا هوای گرم بر روی لوله های خنک متراکم شود و به آسیب رساندن مواد مجاور منجر شود و باعث اتلاف انرژی غیرضروری در ناحیه غیر عایق شده در هر دو لوله کشی آب گرم و سرد شود. این معمولاً توسط یک متخصص تشخیص داده می شود ، اما در صورت بروز این مسئله ، احتیاط کنید.

7. مسائل مربوط به کنترل مکانیکی. این بسیار عادی است ، هنگامی که یک عامل راه اندازی شروع به آزمایش می کند که می گوید تجهیزات مکانیکی به کنترل ها پاسخ نمی دهد ، در یک حالت خاص کار نمی کند و برای عملکرد طولانی مدت بهینه نشده است.

8. تنظیم نور کنترل می کند. موضوعات کنترل نور نیز بسیار متداول است. اینها شامل کنترل های اشغال می شود که باعث روشن شدن نور در زمان مناسب و کنترل های روشنایی روز که کالیبراسیون نامناسب نیستند و فضای بیش از حد را که در آن سرویس می کنند روشن نمی کنند.

9. نفوذ رطوبت از طریق ویندوز. هنگام راه اندازی آزمایش ویندوز در پاکت ساختمان ، مأمورین راه اندازی غالباً مشکلات نصب شده در سیستم های پنجره را شناسایی می کنند. این موارد امکان نفوذ رطوبت به داخل ساختمان را فراهم می کند که منجر به آسیب به مواد و شرایط ترویج قالب و تشکیل کپک می شود. که می تواند مشکلات طولانی مدت را ایجاد کند.

10. نفوذ رطوبت از طریق سقف. مشاهدات هنگام نصب و آزمایش سقف های تکمیل شده اغلب مواد سقف نصب نشده و اجسام تخلیه سقف را شناسایی می کند که باعث می شود نفوذ رطوبت از طریق پشت بام انجام شود که به مواد نیز آسیب می رساند و باعث ایجاد قالب و قالب می شود. اجتناب از آن آسان است و به محض شناسایی ، رفع می شود.


بارها و بارها ، این موضوعات در پروژه ها ظاهر شده است. اجتناب و از بین بردن این موارد ، منافع مالی و غیر مالی صاحبان را به دست می آورد.

اگر این مقاله را دوست دارید ، حتماً آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید تا به پروژه های عمرانی آنها ارزش افزوده شود.

صنایع فلزی آریا یک پیمانکار ساخت و ساز حرفه ای است. تولیدات این کارخانه انواع حفاظ پنجره ویلایی فروش و نصب توسط صنایع فلزی آریا ، حفاظ های اهنی برای پنجره ویلا  در مدل های ساده و فرفوژه ، درب فلزی ویلا ,درب آهنی ویلا ,درب حیاط ویلا ,درب پارکینگ ویلاییاست که میتوانید در پروژه های ساختمانی از تولیدات آن استفاده کنید

 

حفاظ پنجره ویلایی

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج