ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

خانه ای آرام و ایمن با نصب پنجره دوجداره

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بـرای سـاختن یـک خانه جدید،محاسبات بسیاری در نظر گرفته می‌شود،تا بتواند هم از‌ لحاظ زیبایی و هم از لحاظ اسـتانداردهای ساختاری مطابق میل و سلیقه شما باشد،متخصصین‌ نیز همانند بسیاری از‌ شما‌ ساعت‌ها وقـت،انرژی و آزمایش،صرف مـحاسبات و بـرنامه‌ریزی‌ برای ساختن یک خانه مناسب کرده‌اند. حاصل تجربیات‌ آنها بهره‌گیری از متخصصین،معماران،پیمانکاران و فروشندگان قابل اعتماد است که این تجربیات را در حیطه‌ صنعت پنجره دوجداره upvc در اختیار شما قرار بدهد.

صنعت پنجره دوجداره

توجه داشته باشید بـا استفاده از مواد با کیفیت در ساختمان،می‌توانید خانه‌ای برای خود و نسل‌های بعدی‌ بسازید،و زندگی پر از خوشبختی را در‌ خانه‌ جدیدتان‌ آغاز کنید.

به همین جهت چه در بیرون و چه در داخل در هر ساختمان،پنجره‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای در آرایـش دیـوارها و نمای ساختمان ایفا می‌کنند،پنجره‌ها می‌توانند ظاهری‌ زیبا،با‌ طراحی‌ ظریف و دقیق داشته باشند،یا خشن و زننده به نظر برسند.

آنها می‌توانند زیبایی و طراوت به ساختمان ببخشند یا آن را دلگیر و خـسته‌کننده بـنمایانند،ضمن اینکه‌ می‌توانند در چشم‌انداز زندگی‌ شخصی‌ شما نیر اثر مثبت‌ یا منفی داشته باشند.

چرا بعضی خانه‌ها به دل می‌نشیند؟چطور است که‌ گاهی وارد خانه‌ای می‌شوید و در دم احساس خوشایندی به‌ شما دست می‌دهد؟چه چـیزی القـاکننده این‌ حس‌ خوشایند‌ است؟پاسخ می‌تواند در ترکیب هماهنگ اجزاء‌ نقشه‌ و طراحی‌ داخلی،رنگ مبلمان،پرده‌ها،پنجره‌ها و در نهایت‌ شبکه‌بندی تزئینی پنجره در داخل ساختمان باشد و در نمای‌ بیرون سفال‌های شیروانی،قرنیزها یا‌ چارچوب‌ پنـجره‌ و بـاز هـم شبکه‌بندی تزئینی پنجره چشم‌نوازی مـی‌کند.

بـرای‌ ایـجاد‌ این تاثیر خوشایند،نکته قابل توجه، انتخاب اندازه درست شبکه‌بندی برای پنجره‌هاست که‌ می‌بایست نه خیلی کوچک و نه خیلی‌ بزرگ‌ بـاشد‌.نـکته‌ دیـگر،فاصله‌گذاری مناسب هر بخش به‌طور مجزاست. برای ایـنکه‌ صـد در صد نظرات شما تامین شود ضروری‌ است از خدمات مشورتی و سازندگان تخصصی پنجره با استفاده از‌ مدل‌های‌ حقیقی‌ استفاده کنید تـا در انـتخاب‌ چـیدمان شبکه‌بندی راهگشای شما باشد.

در‌ این مطلب برخی از مزایای پنجره‌ دوجداره را به اطلاع شما می‌رسانیم

-طراحی کاملا عایق با‌ نوارهای‌ دو‌ لبه مخصوص‌ درزندی برای عمر طولانی

-تفاوت فـاحش در هـزینه‌های گـرمایشی و انتشار‌ آلاینده‌ها‌

-عایق‌ صوتی مطلوب برای زندگی همراه با آرامش

مـقاومت کـامل در برابر شرایط نامساعد آب‌ و هوایی‌‌ و گذر‌ زمان

-حذف کامل نیاز به رنگ‌آمیزی مجدد

-سطح یک دسـت،بـهداشتی بـا قابلیت نگهداری‌‌ (به‌ تصویر صفحه مراجعه شود) اسان

-دوام و ماندگاری بالا با اسـتفاده از تـقویت‌کننده‌های‌ فـلزی‌ مطابق‌ با‌ دستور العمل‌های و کارخانه

-شیشه‌بندی دو جداره مدرن با مقاومت بالا

اقتصادی بودن پروفـیل رنـگی‌

بـه‌ یاد داشته باشید یکی از دلایل اقتصادی بودن‌ پروفیل‌های رنگی حذف نیاز به‌ رنگ‌آمیزی‌ مـجدد‌ دربـها و پنجره‌های ساخته شده با آن می‌باشد.صرفه‌جویی که‌ با استفاده از درب و پنجره‌های ترکیبی‌ ممکن‌ مـی‌شود بـه دلیـل ساخت آنها از مواد بسیار مقاوم در برابر تاثیرات‌‌ محیط‌ با‌ گذشته زمان است.فرمول‌های خـاص بـه کار رفته در ساخت آنها مقاومت فوق العاده در‌ برابر‌ تاثیرات‌ آب‌ و هوا و گذر زمـان حـتی شـدیدترین شرایط حوی را تضمین‌ می‌نمایند.این‌ موضوع‌ روشن می‌کند که چرا نگهداری‌ از پنجره‌های سفارش شده تـا ایـن حد آسان بوده و ظاهر زیبای‌ آنها‌ تا این اندازه ماندنی است.

پنـجره‌های دو جـداره یـکدست،یکپارچه و غیر متخلخل‌ بوده‌ و همین عامل،نگهداری آنها را آسان‌ می‌کند‌.برای‌ نظافت‌ این پنجره‌ها تـنها بـه یـک شوینده‌ ملایم‌ و سازگار‌ با محیط زیست مورد نیاز است.

امنیت پنجره‌های دو جـداره

روزی نـیست که‌ خبری‌ از ورود غیرقانونی به منازل‌ و سرقت‌ به گوش‌ نرسد‌.

ویژگی‌های‌ استاندارد انواع پنجره‌ دوجداره ،در بر گیرنده‌ درجـه‌ بـالایی از امنیت است.این امنیت می‌تواند با بکارگیری ابزار مناسب از‌ قبیل‌ شیشه و دسـتگیره‌های‌ مـحافظ که مطابق با‌ دستور عمل‌های موجود بـرای‌ سـاخت‌‌ پنـجره ضد سرقت ساخته شده‌اند‌ افزایش‌ پیدا کـند.

سـکوت و آرامش

سکوت و آرامش در خانه،باعث ارتقاء کیفیت زندگی‌ می‌گردد‌.علم‌ پزشکی ثابت کـرده کـه وجود‌ سر‌ و صدای‌‌ بیش از حـد‌ خـانه‌ بر سـلامتی انـسان تـاثیر‌ منفی‌ می‌گذارد و استفاده از سیستم‌های دوجداره،شـرکت‌ها را قـادر ساخته‌ است تا درجه مطلوبی از‌ عایق‌ صدا را بنا به نیاز شما‌ تـامین‌‌ کـنند.به‌ نسبت‌ میزان‌ اصوات اضافی در مـحیط‌(دسی‌بل) استفاده از شیشه‌بندی مـخصوص پنـجره‌های کامپوزیت یا جعبه‌ای توصیه مـی‌شود.

طراحی و تولید حفاظ پنجره با فرفروژه برای ایجاد امنیت در ساختمان ضمن رعایت هارمونی و زیبایی دکوراسیون ، گروه صنعتی آریا تولید کننده انواع حفاظ پنجره فرفوژه در رنگ های مختلف و مناسب با بودجه شما

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج