ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

پنجره آلومینیومی چه ویژگی هایی دارد؟

پنجره آلومینیومی
پنجره آلومینیومی ظاهری تمیز و سبک ، مدرن دارد که در پنجره های آلومینیومی دو جداره استفاده می شود ، و سبک خاصی را به هر ساختمان می بخشد. آنها از نظر کارایی بالا و از نظر انرژی بسیار خوب هستند ، از قاب های قوی و با روکش پودری پلی استر برای یک محصول ماندگار و طولانی که ساخته نمی شوند. ما همچنین می توانیم پنجره را به هر روشی که انتخاب کرده اید ، تنظیم کنیم تا به بهترین وجهی متناسب با خانه شما باشد. با بیش از 200 رنگ - از جمله رنگ های دوتایی - و مجموعه ای از شیشه های تزئینی ، وسایل و گزینه های لعاب در دسترس ، پنجره های آلومینیومی دو جداره  واقعاً مورد استفاده قرار گرفته اند

هر یک از انواع پنجره های  آلومینیوم به طور جداگانه با انتخاب رنگ ، پیکربندی و شیشه ساخته می شوند.
نگهداری راحت ، براق و مدرن
روکش برای دوام بیشتر
از بین بیش از 200 رنگ انتخاب کنید
با صرفه جویی در مصرف انرژی می تواند به کاهش صورتحساب های گرمایشی شما کمک کند
با قفل های شاخه دار ، دسته های قفل کلید و شیشه های سفت شده ایمن شده است
پنجره های شیشه ای دو جداره آلومینیومی شیک ما از روکشی برای دوام برخوردار بوده و دارای 10 سال ضمانت می باشند ، واحدهای بسته بندی شده به مدت 15 سال تضمین می شوند. آنها از مقررات ساختمانی فراتر رفته و دارای درجه کارایی انرژی B به عنوان استاندارد هستند.

پنجره آلومینیومی علاوه بر ایمنی و کارآمد بودن انرژی ، در کاهش نویز و کاهش صداها از خارج بسیار مؤثر هستند

نصب حفاظ پنجره بزرگ در کرج و تهران

نصب حفاظ پنجره دوجداره بزرگ در کرج و تهران ، امکان ورود مزاحم از پنجره هایی با ابعاد بزرگ بیشتر است. حتما برای پنجره های بزرگ حفاظ آهنی محکم تهیه کنیدبا انتخاب بیش از 200 رنگ ، مطمئناً سایه ای متناسب با خانه شما داریم. شما حتی می توانید قاب و رنگ های مختلف رنگی با محدوده پنجره آلومینیومی ما داشته باشید ، همچنین می توانید رنگ های مختلفی را در داخل و خارج از آن داشته باشید.

ما می توانیم هزینه و صرفه جویی در مصرف انرژی مورد نظر را آسان کنیم - یکی از طراحان ما شما را در خانه بازدید می کند تا بر اساس نیازهای خاص شما مشاوره تخصصی را به شما ارائه دهد. آنها همچنین شما را در تصمیم گیری در مورد بهترین تنظیمات برای هر اتاق و انتخاب سایر ویژگی ها مانند میله های تزئینی و طرح های شیشه ای که پنجره شما را بی نظیر می کند ، راهنمایی می کنند.

هنگامی که تصمیم گرفتید آنچه را می خواهید ، سازندگان ما می توانند به شما قول بدهند که چند روزه پنجره آلومینیومی را  برای شما نصب میکنند. پنجره های آلومینیومی شما همیشه با مشخصات دقیق شما ساخته می شوند ، و اطمینان حاصل می کنند که آنها کاملاً متناسب با خانه شما هستند

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج