ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

شادآباد بازار آهن تهران

شادآباد بازار آهن

بازار آهن شاد آباد بورس آهن، میلگرد ، انواع لوله ، ماشین آلات صنعتی ، شیرآلات و اتصالات و  تولید کنندگان سازه های آهنی ساختمان شمال انواع نرده حفاظ ساختمان ،نرده حفاظ درب و دیوار و پنجره که صنایع فلزی آریا در این زمینه فعالیت دارد و در بازار آهن فروشی شادآباد قرار دارد و خدمات فروش و نصب را در سراسر تهران و کرج انجام میدهد.


از طرف سه راه آذری به طرف خیابان فتح بازار آهن شادآباد را شامل می شود یا برای دسترسی بهتر از جاده شیر پاستوریزه می توان به این محل رجوع کرد. این منطقه جزو محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد نمی باشد. نزدیکترین ایستگاه مترو به این منطقه ایستگاه آزادی می باشد.

برای دسترسی به بازار اهن مکان از هر جای تهران هستید به ایستگاه متروی علی آباد بیایید. در خارج از ایستگاه اتوبوس به مناطق مختلف وجود دارد که باید سوار اتوبوس های صنیع خانی غربی شده و در ایستگاه بازار آهن مکان پیاده شوید.

چنانچه می خواهید با خودروی شخصی به آهن مکان بیایید وارد این مسیر شوید تا به بازار بزرگ آهن مکان برسید : 1.اتوبان آزادگان 2. آزادگان جنوب 3. جنب پل صنیع خانی ( تندگویان) 4. بازار آهن

 

شادآباد بازار آهن تهران

برای خرید انواع حفاظ آهنی پنجره و درب و دیوار با ما تماس بگیرید ، گروه صنعتی آریا آمادگی خود را جهت ساخت انواع محافظ پنجره (حفاظ پنجره) و نیز فروش و نصب انواع درب آهنی حفاظ ورودی با رنگهای مختلف و استاتیک و بکارگیری بهترین تکنولوژی و و با بهترین کیفیت محصولات اعلام میدارد

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج