ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

نصب نرده دیوار ویلا

نصب نرده دیوار ویلا
نرده دیوار ویلا ،صنایع فلزی آربا با بیش از پانزده سال تجربه ساخت حفاظ بوته ای با کیفیت عالی در تراکم های مختلف با قیمت مناسب و رنگ کوره ای الکترواستاتیک
حتما دقت بفرمایید تراکم و کیفیت رنگ در قیمت خیلی تاثیر داره
 
نرده یک پوشش و یا گاردی است که معمولا برای ممانعت از عبور و مرور در مکان های مختلف نصب می شود و می تواند از جنس ها و طرح های مختلفی ساخته شده باشد. این حفاظ در هر جایی می تواند نقش خاصی را ایفا کند. در بعضی جاها مانند مکان های تفریحی که روی ارتفاع هستند، نصب نرده مانند نصب حفاظ پنجره بسیار ضروری می باشد و نقشی امنیتی دارد. نرده ای که روی دیوار های حیاط منازل کشیده می شود هم یک نوع نقش امنیتی دارد و به طور کلی می شود گفت که اصلی ترین نقش این حفاظ، ایجاد امنیت می باشد. ما در ادامه به بررسی برخی از پرکاربردترین نرده ها می پردازیم.


نرده دیوار محوطه
نرده دیوار محوطه یکی از پرکاربردترین انواع حفاظ ها می باشد و همان طور که در سطر های بالا نیز توضیح دادیم، نقشی امنیتی یا حفاظتی ایفا می کند. در واقع شما می توانید با نصب نرده بر روی دیوار محوطه ی خود، ارتفاع آن را بالا ببرید و با این کار امنیت خانه ی شما در برابر هرگونه سرقت احتمالی، بیش تر خواهد شد. معمولا بر روی این نوع نرده ها از سر نیزه هایی استفاده می شود که کار سارقان را دشوار تر می کند. نرده فلزی محوطه برای نصب روی دیوار حیاط منازل بسیار مناسب می باشد و کم تر مشاهده می شود که صاحب خانه ها در کنار استفاده از نرده فلزی محوطه، از دیگر گارد ها نیز بر روی دیوار محوطه های خود استفاده کنند. در واقع نرده آهنی بهترین حفاظی است که می تواند در این مورد، به کار گرفته شود، به دلیل این که نرده آهنی علاوه بر این که مقاومت بالایی دارد و برای سالیان زیادی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد از قیمت مناسب تری هم برخوردار است و به همین دلیل است که مصرف حفاظ با جنس آهن بیش تر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. البته در یک سری از موارد استفاده از دیگر جنس ها هم بسیار رواج دارد. مثلا حفاظ های با جنس های چوب، استیل، پی وی سی و... برای مکان هایی مانند راه پله بسیار مناسب می باشند. زیرا در این مکان ها نرده علاوه بر این که نقش امنیتی را برای جلوگیری از افتادن انسان از راه پله ایفا می کند، باید یک زیبایی خاص نیز به فضای راه پله بدهد. در واقع می شود گفت که نقش زیبایی این حفاظ در راه پله ها خیلی مهم می باشد به همین دلیل مشاهده می شود که نرده ای که در این فضا استفاده می شود بیش تر از جنس چوب و یا استیل می باشد به دلیل این که بر روی چوب و استیل می توان نقش ها و طرح های زیادی را پیاده کرد که زیبایی خاصی را به فضا بدهند، ولی آهن نمی تواند در القای زیبایی به خوبی عمل کند.
 
در پایان لازم است که بگوییم، صنایع فلزی آریا تولید کننده ی نرده دیوار محوطه و انواع دیگر حفاظ ها می باشد و خدماتی مانند نصب نرده دیوار ویلا و نصب نرده آهنی در تهران و کرج را به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن ارائه می دهد. تمامی عزیزانی که قصد دارند برای مکان های مختلف مد نظر خود، مانند دیوار محوطه ی منزل خود، حفاظ سفارش دهند، کافی است سفارش مورد نظر خود را به صنایع فلزی آریا اعلام کنند تا این گروه به سرعت هرچه تمام نرده ی مورد نظر آن ها را با بهترین کیفیت تولید نموده و در مکان مورد نظر آن ها نصب و راه اندازی نماید.


 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج