ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

کارگاه آهنگری در کرج

خدمات آهنگری و جوشکاری در کرج ، کارگاه آهنگری در کرج خرده کاری تعمیرات پایه کولر و سایبان در اسرع وقت ، انجام کلیه خدمات آهنگری و جوشکاری ،‌ساخت و تعمیرات انواع درب و پنجره ، رفع گیر و شکستگی.ساخت و نصب و تعمیر انواع حفاظ،نرده،بالکن، انباری ،سایبان، قفسه ، پل ‌و انجام هر نوع خرده کاری حتی جزئیترین کار درخدمت همشهریان عزیز

و   آهنگری در تهران برای ساخت درب و پنجره آهنی ، سقف و ایرانیت آهنی ، حفاظ و نرده آهنی

کارگاه آهنگری آریا در کرج به صورت سیار آماده ارائه خدمات ساخت و نصب سازه های آهنی ساختمان در کرج میباشد.

کارگاه آهنگری در کرج

 آهنگری فني است كه برای تغییر شكل فلزات و آلیاژها كاربرد دارد .روش آهنگری یکی از کهن ترین روش های فرم دهی فلزات می باشد که در دوران گذشته فلز مورد نظرشان را تا حد لازم گداخته و سرخ می کردند و بعد با یک انبر آن را بر روی سندان نگه می داشتند و چکش کاری می کردند تا شکل مورد نظر را پیدا کند و گاهی فلز گداخته را با چکش کاری در داخل یک قالب شکل می دادند و فلز گداخته شکل قالب را به خود می گرفت. پروسه ی آهنگری نوین نیز بر همین اساس استوار شده است. در روش فورج، قطعه ی اولیه که لقمه نامیده می شود در میان دو نیمه ی قالب قرار می گیرد و نیرویی زیاد به صورت آرام و گاهی ضربه ای به آن وارد می شود. به این ترتیب قطعه ی گداخته در محیط قالب، شکل و فرم داخل قالب را به خود می گیرد و فلز اضافی به حفره ی فلاش وارد می شود که بعدا از قطعه جدا می شود و دور ریز قطعه ی فورج شده محسوب می گردد. پروسه ی فورج معمولا به صورت گرم انجام می گیرد و هر فلزی میزان حرارت مشخصی برای فورج شدن دارد. در روش فورج قطعه ی گداخته شده در کوره که به حرارت مشخص رسیده باشد را در قالب می گذارند که بر اثر فشار، فرم قالب را به خود بگیرد. قطعات فورج شده نسبت به روش های دیگر تولیدی از استحکام و خواص مکانیکی عالی تری برخوردار می باشند. اکثر فلزات، قابلیت آهنگری و فورج شدن را دارا هستند. فلزاتی مانند فولادهای آلیاژی و فولادهای کربنی و آلومینیوم و آلیاژهای آن، برنج، مس و آلیاژهای آن ها و... برای فورج مناسب می باشند. قالب های فورج برای فرم دهی و شکل دهی فلزات در تولید انبوه استفاده می شود که گاهی با حرارت دهی قطعات کار و گاهی بدون حرارت دهی صورت می گیرد.

از جمله فعالیت های کارگاه آهنگری آریا در کرج ساخت انواع حفاظ درب و پنجره و حفاظ های روی دیوار میباشد. درب اکاردئونی3گل ساده درب اکاردئونی3گل 4خم ساده درب اکاردئونی3گل طرح ایتالیایی درب اکاردئونی5گل 2جداره درب اکاردئونی3گل دوبل حمل،‌رنگ و نصب رایگان (قفل ضد سرقت و رنگ الکترو استاتیک به درخواست مشتری) (گارانتی تعویض،خدمات مادام العمر) حفاظ پنجره (ساده و فرفورژه) نرده حفاظ روی دیوار (شاخ گوزنی،نیزار،بوته ای،سرخم و آبشاری) نرده راه پله، پله آهنی، پله پیچ و ... خدمات آهنگری و جوشکاری،تعمیرات و تغییرات در کلیه مناطق کرج و حومه پذیرفته می شود.

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج