ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

رنگ آمیزی نرده آهنی

نرده آهنی یک اقدام امنیتی است که موجب می شود تا امنیت راه پله در داخل و خارج ساختمان محفوظ بماند. مسلم است که بعد از مدتی نرده فلزی نیاز به رنگ آمیزی دارد. قبل از اینکه شروع به کار کنید، توصیه هایی وجود دارد که باید آن ها را بدانید.

بیان این نکته هم ضروری است که رنگ آمیزی حفظ آهنی روی دیوار و نرده های آهنی ایوان و حیاط چون خیلی زیاد در معرض نور آفتاب است باید در رنگ آمیزی ان دقت زیادی کرد

مراحل رنگ آمیزی نرده آهنی

مرحله ۱ – سطح فلز را آماده کنید
قبل از شروع رنگ آمیزی نرده آهنی باید سطح نرده را کاملا اماده کنید. آن را پاک کرده و هر گونه آلودگی را از سطح آن بزدایید. به این نکته هم توجه کنید که برخی از رنگ های قدیمی حاوی سرب می باشند. از این رو حتما در هنگام پاک کردن نرده از دستکش و ماسک استفاده کنید. تا خطری متوجه شما نشود.

برای آماده سازی سطح نرده فلزی، برس سیمی را بردارید و هر گونه زنگ زدگی را از سطح آن پاک کنید.

مرحله ۲ – آماده شدن برای رنگ
در این مرحله یک دستمال مخصوص را بردارید و نرده ها را پاک کنید. این پارچه کمی نم دار باشد است تا هر بقایای گرد و غبار را پاک کند. این باعث می شود که سطح نرده شما تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی باقی بماند. بنابراین شما می توانید شروع به کار و رنگ آمیزی کنید.

مرحله ۳ – رنگ آمیزی اولیه
ابتدا لازم است که نرده های فلزی رنگ آمیزی اولیه کنید. برای این کار باید از رنگ های ضد زنگ استفاده کنید. یعنی این که در مرحله اول باید یک ضد زنگ مناسب و خوب بر روی سطح نرده پوشش دهید.

برای راحتی و سرعت بخشیدن به کار هم می توانید از اسپری ضد زنگ استفاده کنید. ضد زنگی را که استفاده می کنید باید دارای کیفیت و غلظت مناسبی باشد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که مرحله ضد زنگ را دو بار باید انجام دهید. به این صورت که یک بار ضد زنگ بزنید و اجازه دهید تا خوب خشک شود و بعد برای بار دوم روی آن ضد زنگ بزنید.

مرحله ۴ – رنگ آمیزی
هنگامی که ضد زنگ خشک شد. زمان استفاده از رنگ اصلی می باشد. فقط باید کاملا مطمئن باشید که ضد زنگ خشک شده است. رنگ را با قلم موی مناسب بر روی نرده بزنید. نواحی باریک را با قلم مو و نواحی پهن تر را با رولر رنگ آميزی کنید.

با این رو سرعت کار رنگ آمیزی بیشتر می شود. بعد از این که همه نرده ها را رنگ کردید، باید صبر کنید تا رنگ کاملا خشک شود. بهتر است این عمل را دو مرتبه انجام دهید. به این ترتیب محافظت و پوشش بیشتری بر روی نرده ایجاد می شود.

خریدار ضایعات آهن تهران

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج