ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

نرده آهنی دیوار در تهران و کرج

ساخت و نصب نرده آهنی دیوار در تهران و کرج در انواع مختلف نیزه ای،شاخ گوزنی و لیلیوم با قیمت های مختلف از متری 100 هزار تومان تا متری  200 هزار تومان در آذر ماه 1397

حفاظ روی دیوار

نرده آهنی دیوار

نرده آهنی دیوار از تجهیزات آهنی است که برای حفظ حریم شخصی و امنیت ساختمان از آن ها بهره می برند. از نرده های آهنی دیوار هم می توان به عنوان زیبایی و شکیل کردن محوطه ی ساختمان بهره برد و هم برای حفظ امنیت ساختمان شما بسیار تاثیر گذار است. بسیاری از خانه ها و مجموعه ها را در سطح شهر خود می بینید که از دیوار های کوتاه بهره برده (در حد 1 متر) و برای بلند تر شدن طول دیوار از ارتفاع مشخصی نرده آهنی دیوار بهره می برند. این امر معمولا به قصد حفظ امنیت نیست و بیشتر برای زیبایی و شکیل بودن به کار می رود. برعکس بسیاری از خانه ها با داشتن دیوار های نسبتا بلند از حفاظ ها و نرده آهنی دیوار برای حفظ امنیت خانه و یا هر محلی بهره می برند. امنیت ساختمان بدون شک بعد از یک ساخت اصولی از اهمیت بالایی برخوردار است. این نرده های آهنی علاوه بر اینکه امنیت شما را تا حدود زیادی تامین می کنند، می توانند در زیبا تر شدن محل زندگی و کارتان تاثیر گذار باشند.


 خرید نرده آهنی دیوار در تهران و کرج

در مورد مزایایی که نرده آهنی دیوار دارد تا حدودی صحبت کردیم. حال برای اقدام به خرید نیاز است تا به فروشگاه های معتبر تهران و کرج سر بزنید و بسیاری از مدل های نرده ها را مشاهده کنید و بتوانید در نهایت خرید باب میل خود را انجام دهید. بازدید از فروشگاه های اینترنتی یکی از مناسب ترین راه های خرید است. می توانید مدل های بسیار گوناگون نرده آهنی دیوار را در این فروشگاه های اینترنتی مشاهده کرده و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. در نهایت می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و طرح مورد نظر خود، اقدام به خرید کنید.
آریادر یکی از فروشگاه های بزرگ عرضه کننده ی محصولات آهنی در ایران می باشد. علاوه بر نرده آهنی دیوار می توانید حفاظ های درب و پنجره، نرده بالکن فرفورژه و ساده و بسیاری دیگر از محصولات فلزی که بر ایجاد امنیت و ایمنی در ساختمان خود نیاز دارید را خریداری کنید. تنوع، کیفیت بالای محصولات و قیمت منصفانه را می توانید در آریا در تجربه کنید. در این فروشگاه تلاش کرده ایم تا مطمئن شویم تمام محصولات مورد نظر که به آن نیاز دارید برایتان فراهم شده باشد. همچنین با توجه به نوسانات قیمت آهن آلات، مناسب است تا قبل از خرید استعلام دقیق قیمت روز را از فروشگاه مورد نظرتان گرفته و سپس اقدام به خریدی هوشمندانه کنید.

فروش حفاظ نرده دیوار کرج ، تولید و نصب انواع حفاظ های حرفه ای و تخصصی روی دیوار(شاخ گوزنی-نیزه ای).
انواع مدل های نخلِ مرداب ، لیلیوم ، بوته ای ، خاری ، شعله ای و شاخ گوزنی .
 تولید و نصب انواع درب های ورودی لوکس و راه پله. 
 ارائه جدترین مدل ها به صورت حضوری
 با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ،(بازدید و مشاوره از محل نصب به صورت رایگان ). 
رنگ آمیزی به صورت کوره ای و غرقابی .

خریدار ضایعات آهن تهران

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج