ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

روش نصب نرده روی سطح شیب دار

ما در دنیایی با زمین های متنوع و شگرف زندگی می کنیم. وقتی که این مناطق بیشتر برای پروژه های محوطه سازی (از جمله نرده کشی) در نظر گرفته می شوند، حیاط های مسطح و هموار ترجیح داده می شوند زیرا آنها نیاز به زمان آماده سازی و وسایل کمتری دارند. اما، این بدان معنا نیست که شما باید حیاط خود را هموار کنید. و البته در بسیاری موارد،هموار کردن کل حیاط، گران، غیر عملی و (به راستی) از نظر زیبایی خسته کننده خواهد بود. بعلاوه، تعداد کمی از ما انتخاب واقعی در این زمینه داریم. بنابراین، حیاط پر از پستی و بلندی را بپذیرید! و در حالی که شما در آن زندگی می کنید، یاد بگیرید که چگونه نرده را بر روی شیب نصب کنید. با استفاده از یکی از دو روش - شیب یا پله - شما می توانید از چشم اندازهای طبیعی حیاط خود استفاده کنید و یاد بگیرید که چگونه نرده را بر روی شیب نصب کنید.

نصب نرده


چگونه نرده را بر روی سطح شیب دار نصب کنیم؟
هنگامی که یاد میگیرید که چگونه نرده را بر روی شیب نصب کنید، شما باید از روش شیب یا روش پله استفاده نمایید. هر دو مورد به راحتی در دسترس هستند و برای بسیاری از زمینهای چمن قابل اجرا، اما آنها به طور قابل توجهی متفاوت هستند، بنابراین تصمیم هول هولکی نگیرید که از این دو مورد کدام را انتخاب کنید.
قبل از انتخاب، اجازه دهید به تفاوت های بین دو فرایند نگاهی بیندازیم تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

نرده کشی شیب دار
نرده کشی شیب دار با زاویه تند در ذهن طراحی می شود. بنابراین ریل ها با زمین به صورت موازی هستند و سر تیرکها (که با ریل ها سازگار نیستند) به طور صاف به سمت بالا قرار می گیرند. با استفاده از این روش، فاصله بین تیرکها و زمین در سراسر کل حصار (به طور یکسان در ناحیه های شیب دار و مناطق مسطح) باقی می ماند، یک ظاهر یکنواخت ایجاد می کند و از فرار حیوانات خانگی از طریق شکاف ها جلوگیری می کند. اما، این روش برای همه چمن های شیب دار مناسب نیست. اگر زاویه شیب بسیار تند باشد، نرده کشی شیب دار امکان پذیر نیست. به علاوه ، اگر شیب حیاط به طور چشمگیری تغییر کند،  نصب نرده کشی شیب دار مشکل و پیچیده به نظر می رسد.
در موسسه ریل گذاری و نرده کشی MMC، نرده هایی با ویژگیهای حفاری هستند که شیب دار و انواع گوناگونی دارند. در شرایط تضمینی، می توانیم ویژگیهای خاصی را ارائه دهیم تا نرده را تا حدی شیب دار کنیم. 

نرده کشی پلکانی
در نرده کشی پلکانی از ریلهایی استفاده می شود که عمود بر سر تیرکها هستند (همانند نرده کشی که برای زمینهای مسطح و هموار استفاده شد). هر برش و مقطعی به سر تیرکی متصل شده است تا با شیب زمین تطبیق پیدا کند. بنابراین در نهایت، نرده ی از پلکان را تشکیل می دهد که ارتفاع آن در حالیکه به سمت بالا حرکت می کنید افزایش می یابد. بدین طریق بنابراین فاصله هایی بین نرده ها ایجاد می شود که شکل آن به صورت مثلث است. با توجه به اندازه آنها، این فاصله ها باعث می شود که حیوانات به راحتی فرار کنند. آنها ظاهری کمتر یکنواخت و بی ثبات را به وجود می آورند زیرا قسمت انتهایی پانل با شیب زمین همسو نیست.
اگر این توضیحات گیج کننده است و یا با تصور کردن این تکنیکها با مشکل مواجه می شوید، نگران نباشید. تصاویر زیر را بررسی کنید تا بهتر بتوانید شکل و ظاهر نرده های شیب دار و پلکانی را درک کنید.

نصب نرده روی سطح شیب دار
انتخاب بین نرده های شیب دار و پلکانی
با نگاهی اجمالی به تصاویر بالا، می توانید ببینید که چگونه پانل های شیب دار همسو با شیب زمین هستند. شکاف در زیر حصار، هموار، مسطح، منسجم و مرتب است. از سوی دیگر، پانل های پله ای به تدریج به سمت بالای تپه و شکل پلکانی دارد و فاصله های مثلثی در انتهای هر کدام به وجود می آید. آهنگری سیار در اسلامشهر
چگونه نرده را بر روی سطح شیب دار نصب کنیم؟
همانطور که مشاهده می کنید، نصب حصار بر روی شیب بستگی به انتخاب شیب درست نرده دارد. بنابراین، به درستی دستورالعمل های محصول را دنبال کنید تا نرده را به طور صحیح  بر روی چمن قرار دهید. استفاده از نرده های شیب دار، در اغلب موارد ساده است، زیرا هنگامی که قسمتی از نرده ها ساخته می شود؛ شما میتوانید با حرکت دادن بالای ریل و قرار دادن آن در جای خود، سطح را هموارکنید. جهت مشاهده اهداف و منظورم، 0:30 این ویدئو را بررسی کنید. اگرچه این ویدئو در مورد نصب محصولات ریل گذاری است، روند یکسانی برای محصولات نرده گذاری اعمال می شود. در مورد نرده پلکانی، شما پانل های یکسانی را برای زمین صاف باید بخرید. ولی، شما نیاز به سرتیرکهایی دارید که یک پانل بالاتر یا پایین تر از دیگری قرار گیرد.

اکنون یاد گرفتید که چگونه نرده را بر روی شیب نصب کنید.
اگر چه شیب ممکن است به عنوان یک مانع غیرقابل تحمل به نظر برسد هنگامی که ساختار حصار جدیدی را طراحی میکنید، اما این واقعا خیلی متفاوت از ساختار حصار بر روی زمین مسطح نیست. فقط مطمئن شوید که محصول مناسب و درستی را انتخاب کرده اید، با دقت اندازه گیری کنید و دستورالعمل ها را دنبال نمائید.
هنگامی که روش خود را انتخاب می کنید می توانید قطعات را سفارش دهید و نصب را شروع کنید. صحبت کردن  در مورد آن، اگر شما در جستجوی نرده جدید وینیل یا آهنی برای حفاظت اموال خود هستید، با اطمینان کامل صنایع فلزی آریا را انتخاب کنید. در فروشگاه ما، شما می توانید انواع سیستم های نرده کشی دیوار را با کیفیت بالا بدون هر گونه تعمیر و خرجی پیدا کنید. تمام محصولات ما با ضمانت و عمری هستند و مدت زمان زیادی کار می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید انواع نرده آهنی ساختمان با شماره 09126215957 تماس بگیرید

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج