ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

چگونه تراس زیبا داشته باشیم

تراس زیبا
اگر شما در حال ساختن تراس جدید یا بازسازی تراس فعلی هستید، ما می توانیم  با ساخت نرده های آهنی زیبا در طرح های فرفورژه و مدرن و با جاگلدانی های زیبا ،یک تراس زیبا برای شما درست کنیم و در ایجاد خاطرات ماندنی  برای شما کمک کنیم. از مهمانان خود پذیرایی کنید و کباب درست کنید و واقعا بازی کنید و در حیاط خلوت منزل خود استراحت کنید.
فضای زندگی خود را گسترش دهید و تراس را با انتخاب نرده حفاظ های زیبا و با کیفیت ما طراحی کنید. احتمالا شما سنگ یا چوب ترجیح می دهید. ما می توانیم حیاط پشتی خانه شما را با در نظر گرفتن حد و حدود بودجه شما که انتظار دارید طراحی و اجرا کنیم. با ساخت حفاظ پنجره فرفورژه و نرده حفاظ های خلاقانه برای بالکن،خانه خود را در کوچه و محله خود منحصر به فرد کنید. بازار آهنگران تهران

تراس زیبا
اگر این برای زندگی شخصی، ایمنی یا سبک خاصی است، انواع و شکلها و طراحی های گوناگونی از نرده تراس فرفورژه هست. ما به شما کمک می کنیم تا آنچه را که برای تراس، پلکان یا ایوان شما مناسب است را انتخاب کنید و گزینه های زیادی از قبیل حفاظ فرفورژه ،ساده یا مدرن را پیشنهاد می کنیم تا یک تراس زیبا داشته باشید.
ازتعداد زیادی از طرح نرده تراس، با پوشش زیبا، رنگ و اندازه دلخواه را انتخاب کنید. همچنین روشنایی را به سرتیرکهای نرده با انتخاب مورد نورپردازی اضافه کنید، اگر نور لامپ خورشیدی یا ولتاژ کم باشد. بهترین و کاملترین را برای سیستم نرده کشی خود انتخاب کنید.

تراس زیبا

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج