ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

آموزش رنگ کردن درب های فلزی

آموزش رنگ کردن درب های فلزی

در زندگی همه آدم ها و به خصوص آقایان  ممکن است وضعیتی وجود داشته باشد که نیاز به رنگ کردن یک درب آهنی داشته باشند:اگر یک گاراژ فلزی دارید،یامیخواهید  تعمیرات در یک آپارتمان جدید انجام می دهید ویا یک درب آهنی را خریداری کرده اید یا یک درب ورودی فلزی جدید در یک خانه  قرار داده اید.و در نهایت، شما فقط می خواهید درب آهنیتان را به رنگ های مختلف در بیاورید تا به ان تنوع بدهید یا ان را بازسازی کنید ما بهترین راه ها را به شما پیشنهاد و سپس آموزش میدهیم .

چگونه  بهتر است که درب فلزی را رنگ آمیزی کنید  تا پس از رنگ آمیزی نیز  زیبا به نظر برسد؟
 فرایند نقاشی یک درب فلزی برای نگهداری رنگ جدید برای سالها چه چیزی باید باشد تا  درب زنگ نزند یا از بین نرود ؟
ما در مورد این امر به طور کلی  توضیح خواهیم داد.

بگذارید فقط بگویم: ساده ترین راه برای رنگ آمیزی یک درب فلزی استفاده از رنگ اسپری است. امروزه شما می توانید یک انتخاب عظیم از رنگ ها و سایه های رنگ پیدا کنید، رنگ هایی با جلوه های ویژه - فلز، مروارید، فلورسنت، چکش و ..... وجود دارد، شما همچنین می توانید یک رنگ مخصوص برای فلز استفاده کنید. اگر نمیخواهید به طور کامل درب آهنی را بازسازی  کنید، و میخواهید  فقط بر روی آن یک تصویر قرار دهید، ساده ترین کار این است که با رنگ استنسیل و اسپری کار کنید..


1 ما با آماده سازی درب برای نقاشی شروع می کنیم. برای انجام این کار  همه عناصر قابل جابجایی - دسته ها، چشم ها، قفل های پچ و غیره  را حذف می کنیم. اگر عناصری در درب وجود دارد  که شما نمی خواهید ان رنگ شود ،باید  آنها را حذف و یا با دقت  بپوشانید..

2 سطح را به طور کامل با یک پارچه مرطوب پاک و اگر لکه های چربی یا رطوبت برروی درب وجود دارد، می توانید برای تمیز کردن ان از استون یا پاک کننده های مخصوص استفاده کنید.در صورتی که درب شما در حال حاضر رنگ آمیزی شده باشد، توصیه می شود لایه رنگ قدیمی را کاملا حذف کنید. برای انجام این کار، می توانید از لباس های مخصوص و یک براش قدیمی استفاده کنید.اگر درب جدید نیست و نقاط زنگ زده یا خوردگی در ان وجود دارد، از سطوح آسیب دیده به درستی در هنگام تمیز کردن مراقبت کنید


3 پس از اینکه درب به طور کامل تمیز شد، شما باید تمام سطوحی راکه با کاغذ ام دی اف پوشیده شده را جدا کنید.


4 قبل از شروع به رنگ آمیزی، ما توصیه می کنیم که سطح را از بین ببرید، این یک تضمین است که رنگ برای سال ها و نه فقط یک فصل ماندگاری داشته باشد. برای چربی زدن، از فرمولاسیون خاص یا  معمولی استفاده کنید.


5 در صورتی که می خواهید  هر گونه بی نظمی، ترک، تراشه و یا آسیب دیگری را از بین ببرد ، شما باید برای انجام این کاراز یک بتونه ماشین معمولی استفاده کنید. بعد از بتونه، دوباره  سندبلاست  رو بپیچونید و تمام سطوح درمان شده را با جورابهای مرطوب پاک کنید.


6 شما احتمالا نمی توانید منتظر بمانید تا به طور مستقیم رنگ شود، اما قبل از رنگ آمیزی درب آهنی، باید آن را پر کنید. برای انجام این کار، می توانید یک پرایمر مخصوص  استفاده کنید، و اگر درهای شما زنگ زده باشند، توصیه می کنیم از یک آغازگر برای زنگ استفاده کنید. یک سطح فلز به خوبی پر شده به رنگ پایه مقاوم تر است و طول عمر بی عیب و نقص در را افزایش میدهد.


7 به مرحله مهم و جذاب میرسیم، برای نقاشی یک درب فلزی. چه نوع رنگی را باید انتخاب کنید؟ تا به امروز، مزیت اسپری های اکریلیک به بهترین شکل ثابت شده اند. و با صرف هزینه نسبتا ارزان ، آنها  مزایای غیر قابل انکاری را ارائه می دهند.


   آموزش رنگ کردن درب های فلزی
 
آیا می توان یک درب فلزی را رنگ آمیزی کرد؟" - این سوال توسط بسیاری از صاحبان سازه های درب های ورودی پرسیده  می شود. درب های مدرن فلزی به عنوان طرح های قابل اعتماد و عملی مورد توجه قرار می گیرند، اما ظاهر اکثر مدل ها  مشخص نیست.

شما میتوانید به منظور ارائه ظاهر ظریف و یا برای باسازی  یک درب فلزی قدیمی در حین تعمیر،  محصول را رنگ کنید.

رنگ آمیزی درب های فلزی  دشوار نیست. اما برای اینکه بتوانید نما را به درستی نقاشی کنید، لازم است که کارهای آماده سازی انجام دهید و نوع پوشش را درست انتخاب کنید
. هنگام فکر کردن در مورد چگونگی رنگ کردن یک درب فلزی و نحوه انجام آن توسط خودتان، مهم است که محل کار ساختار ورودی را در نظر بگیرید. برای واحد ورودی نصب شده در یک ساختمان چند طبقه، یک رنگ را انتخاب کنید. برای درب  یک خانه خصوصی که در معرض بارندگی، نوسانات دما، اشعه ماوراء بنفش و سایر پدیده های آب و هوایی قرار می گیرد، پوشش های دیگر نیز است
 


 چه رنگی برای رنگ کردن درب فلزی مناسب است؟
رنگ ها برای درب های فلزی در دسترس است و طیف گسترده ای. در میان رنگ های رایج برای  درب منتشر می شود:
نیترون، این روش بودجه کم لازم دارد و، راحت و سریع است و برای پوشش محصولات فلزی مانند درب آکاردئونی آپارتمان و پارکینگ در نظر گرفته شده است. درب، رنگ شده با اسپری نیترو مینا ، پس از خشک شدن،درخشندگی خوبی به نما می دهد.
رنگ پودر ،پوشش پودر یک گزینه ایده آل برای درهای خیابانی است، اگر چه چنین بوم به صورت هماهنگ در یک خانه خصوصی، آپارتمان یا دفتر به نظر می رسد. رنگ پودر برای درب دارای مزایای بسیاری است - دوام بالا، ، ایمنی زیست محیطی، مقاومت در برابر بارهای فیزیکی و شیمیایی.
 شاید تنها نقص این پوشش هزینه بالای ان باشد

علاوه بر پوشش های بالا برای نقاشی یک درب فلزی، شما می توانید گرافیت یا رنگ های خودرو را  نیز خریداری کنید. در نظر بگیرید که چگونه یک درب فلزی را به درستی رنگ آمیزی کنید و ابزارهای مناسب لازم برای این کار باعث موفقیت بیشتر شما میشود.

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج