ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان

09122111190

09126215957

سقف های فلزی با شیب ملایم

سقف های فلزی

سقف های فلزی با شیب ملایم با هزینه ای کم قابل اجراست و سالها دوام دارد. بام های فلزی کم شیب سالها به دلیل توانایی محافظت در برابر عناصر ، اجازه می دهد آب از سطح سقف تخلیه شود و محتویات ساختمان و سرنشینان خشک و راحت شود ، یک سقف ترجیحی برای ساختمان های تجاری ، نهادی و صنعتی بوده است. .

اخیراً ، صاحبان ساختمان و معماران می توانند ویژگی های دیگر سقف های فلزی کم شیب - عمر طولانی آنها ، هزینه چرخه عمر پایین ، پایداری ، بازیافت مجدد ، نیازهای کم نگهداری ، وزن سبک و مقاومت در برابر باد را بشناسند و قدردانی کنند.
 
سقف سازه ای با شیب کم ، عموماً در زمین های بام از 12 تا 3:12 پوند استفاده می شود ، شامل پانل های در هم قفل ، معمولاً بنام سقف درز ایستاده است که عمودی در طول سطح سقف اجرا می شود. این پانل ها به طور کلی با یک پایان کارخانه آسیاب رنگی یا یک پایان اکریلیک روشن ارائه می شوند. برخی از بام فلزی که در کاربردهای شیب کم مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به درزگیری دستگاه در حین نصب دارد تا از مهر و موم ضد آب اطمینان حاصل شود. دستگاه درزگیر به سادگی در امتداد تابلوها چرخانده می شود تا درزهای پانل را به هم بچسباند.

طراحی درز ایستاده تضمین کافی از باران و برف را از بین می برد و به طور موثری برکه ، نشت و مشکلات مربوط به آن را که معمولاً با سقف های داخلی در ارتباط است از بین می برد. در پروژه های مقاوم سازی ، یک سیستم فریم به سطح سقف مسطح موجود متصل شده است تا حداقل 12 p سطح سقف را فراهم کند.


علاوه بر این ، سقف های فلزی با شیب کم مستعد تخریب با استفاده از مواد آلی نیستند و این سقف ها را قادر می سازد تا در مقابل عناصر مقاومت بهتری داشته باشند. این به نوبه خود منجر به طول عمر بیشتر و هزینه عملیاتی سالانه بسیار پایین می شود.

 

صنایع فلزی آریا تولید کننده کلیه سازه های فلزی ساختمان 

درب های آکاردئونی ساختمان،درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفاظ پنجره فلزی و حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی روی دیوار


آهنگری تهران  درب آکاردئونی در کرج   حفاظ پنجره و بالکن در تهران     ساخت حفاظ پنجره کرج